Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Реалізація сільськогосподарської продукції у Снігурівському районі за 2013 рік

За даними відділу статистики у Снігурівському районі, протягом 2013 року сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) району було реалізовано аграрної продукції власного виробництва на суму 196,8 млн.грн., з якої вартість продукції рослинництва становила 158,5 млн.грн. (80,5% від загальної виручки), тваринництва – 38,3 млн.грн. (19,5%).

У порівнянні з 2012 роком, загальний обсяг продажу сільськогосподарської продукції зменшився на 3,3%, у т.ч. продукції тваринництва на 81,8%, а продукції рослинництва – збільшився у 1,8 раза. Аграрії збільшили обсяги реалізації олійних культур на 18,2%, молока та молочних продуктів – на 12,2%, худоби та птиці (в живій вазі) – на 11%. Разом з тим, зменшилися обсяги реалізації зернових та зернобобових культур – на 5%, овочів – на 26,2%.

Середні ціни продажу аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами за всіма напрямами реалізації у 2013р. зменшилися на 45,5%, зокрема на продукцію рослинництва – 51,2%, а на продукцію тваринництва зросли на 6,3%. Слід відмітити підвищення ціни на молоко та молочні продукти на 20,8%. Дешевше, ніж у попередньому році аграрії продавали худобу та птицю (в живій вазі) на 1,6%, овочі – 12%, зернові і зернобобові культури – 13%, олійні культури – 21,8%.


© Відділ статистики у Снігурівському районі
Головне управління статистики у Миколаївській області, 2014