Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Заробітна плата та стан її виплати за 2013 рік

За даними відділу статистики у Снігурівському районі середньооблікова кількість штатних працівників (обстежуються підприємства, установи, організації та їхні відокремленні підрозділи із кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) за 2013 рік становила 5055 осіб, або 2,2% від середньообласного показника та порівняно з 2012 роком зменшилась на 5,3%.

Розмір середньомісячної заробітної плати складав 2352,98 грн., що на 7,8% більше ніж за 2012 рік. Водночас, він був на 24% меншим за середній рівень по області та при цьому, в 1,9 раза вище законодавчо встановлених державних соціальних гарантій, а саме: рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

Упродовж 2013 року адміністрацією підприємств не припинялась практика використання робочої сили у режимі неповної зайнятості. Так кількість працівників які працювали в режимі скороченого робочого дня (тижня) складала 342 особи, або 6,8% до середньооблікової кількості штатних працівників, що відповідно на 501 особу (59,4%) менше відносно 2012 року.

Згідно наданої державної статистичної звітності з праці сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) на 1 січня 2014 року в районі не зафіксована.


© Відділ статистики у Снігурівському районі
Головне управління статистики у Миколаївській області, 2014