Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Оплата та заборгованість населенням району за житлово-комунальні
послуги та електроенергію у 2013 році

За даними відділу статистики у Снігурівському районі, упродовж 2013 року населенням району сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів, 6,2 млн.грн., що більше ніж у 2012 році на 3,9%. Рівень оплати за житлово-комунальні послуги склав 99,7% (по Миколаївській області – 100,7%).

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг на кінець грудня 2013р. склала 1,5 млн.грн.

Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 2,9 місяця. Частина власників особових рахунків на кінець грудня 2013р. мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. Так за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій їх частка складала – 11,7%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 6,8%, за газопостачання – 4,6%.

Крім того, жителями району у 2013 році сплачено за електропостачання 12,5 млн.грн., а їх борг на кінець грудня склав 441,1 тис.грн. За 3 і більше місяців мали заборгованість 6,1% власників особових рахунків району.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги» у 2013 році з населенням укладено 74 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 55,9 тис.грн. Сума внесених платежів з початку року по всіх договорах становила 63,9 тис.грн.