Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Демографічна ситуація у Снігурівському районі

Відділ статистики у Снігурівському районі повідомляє, що станом на 1 листопада 2013 року у районі, за оцінкою, проживало 41,2 тис. осіб, у т.ч. у м.Снігурівка – 13 тис., у сільській місцевості – 28,2 тис.

Внаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–жовтня п.р. у районі народилося 447 немовлят, що на 21 менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Кількість померлих збільшилась на 38 осіб і склала 562. Природне скорочення населення становило 115 осіб, проти 56 у січні–жовтні 2012 року.

У січні–жовтні п.р. у район прибуло 365 осіб, вибуло – 455, міграційне скорочення населення склало 90 осіб, проти 251 у відповідному періоді минулого року.