Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Підсумки роботи підприємств роздрібної торгівлі та ресторанного
господарства Снігурівського району за 9 місяців 2013 року

За даними Головного управління статистики, за 9 місяців 2013р. загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств Снігурівського району, які здійснювали діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, становив 36906,3 тис.грн., що на 2,6% (у порівняних цінах) більше відповідного періоду минулого року. У тому числі товарооборот торгової мережі по підприємствах, що здійснювали роздрібну торгівлю населенню району склав 36710,3 тис.грн.

У загальному обсязі роздрібного товарообороту підприємств товарооборот ресторанного господарства склав 196 тис.грн. (0,5% від усього товарообороту).

У розрахунку на одну особу за 9 місяців 2013 року обсяг роздрібного товарообороту склав 891,5 грн., при середньообласному значенні показника – 5569,3 грн.

У загальному обсязі реалізації переважали непродовольчі товари, яких реалізовано на 33688,1 тис.грн. (91,3% проти 91,7% за 9 місяців 2012р.).

Питома вага товарів українського виробництва у загальному обсязі товарообороту торгової мережі – 93,2%.

Станом на 1 жовтня 2013р. у торговій мережі та на складах підприємств роздрібної торгівлі налічувалось товарних запасів на суму 2556,5 тис.грн.