Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Забруднення атмосферного повітря Снігурівського району
за січень–вересень 2013 року

Однією з найгостріших екологічних та соціальних проблем є забруднення атмосферного повітря.

Відділ статистики у Снігурівському районі повідомляє, що впродовж січня–вересня 2013р. в атмосферу Снігурівського району від стаціонарних джерел забруднення надійшло 157,9 т забруднюючих речовин (без урахування викидів діоксиду вуглецю), що на 52,3% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Питома вага Снігурівського району в загальнообласному обсязі викидів шкідливих речовин склала 1,1%. Крім того, було викинуто 1,9 тис.т діоксиду вуглецю (на 11,4% менше, ніж за січень–вересень 2012p.), який також впливає на зміну клімату.

Щільність викидів від стаціонарних джерел забруднення у розрахунку на квадратний кілометр території міста дорівнювала 117 кг. В розрахунку на одну особу населення міста викинуто 4 кг шкідливих речовин. Аналогічні показники в цілому по Миколаївській області становили 572 кг та 12 кг відповідно.