Дорожніми службами області ведеться підготовка до зимового періоду | Новини області - Снігурівська РДА

Дорожніми службами області ведеться підготовка до зимового періоду

За інформацією Служби автодоріг у Миколаївській області, з метою організації сталої роботи дорожніх служб у зимовий період, забезпечення безперебійного руху автотранспорту автомобільними дорогами загального користування області виконано наступні заходи:

1. Підготовлено 100% стаціонарних баз протиожеледних матеріалів та тимчасових майданчиків;
2. Підготовлено 109 одиниць спеціальної техніки, механізмів та обладнання (всього планується задіяти 144 одиниці спец. техніки);
3. Заготовлено 5 360 тон фрикційних матеріалів (запланована потреба – 22 500 тон);
4. Заготовлено 3 149 тон технічної солі (запланована потреба – 4 000 тон);
5. Підготовлено 900 погонних метрів засобів пасивного снігозахисту для встановлення їх на ділянках з найбільшим ризиком виникнення снігових переметів (всього планується виготовити 4 000 погонних метрів);
6. З метою забезпечення сталої роботи дорожнього комплексу Миколаївської області в зимовий період 2017-2018 років, на даний час Службою автомобільних доріг у Миколаївській області спільно з ДП «Миколаївський облавтодор» ведеться робота по визначенню та пошуку додаткової техніки сторонніх організацій (різних форм власності) та укладання з ними договорів на роботи з снігоочищення доріг і обробки їх протиожеледними матеріалами. Укладено 22 угоди по залученню техніки в кількості 43 одиниць (планується укладання 28 угод по залученню 56 одиниць).

З метою організації відстою транспортних засобів під час ускладнених погодних та дорожніх умов вздовж автомобільних доріг державного значення передбачено підготовку 20 майданчиків.
Зазначимо також, що Експлуатаційне утримання автодоріг загального користування Миколаївщини у зимовий період забезпечуватимуть 19 структурних підрозділи ДП «Миколаївський облавтодор»:  4 дорожньо-експлуатаційні дільниці (ДЕД); 15 райавтодорів (РАД).

Дата: 11.10.2017    Всі новини розділу →

21.09.2018