ЦНАПи тепер зможуть видавати посвідчення водія і реєструвати шлюби | Новини області - Снігурівська РДА

ЦНАПи тепер зможуть видавати посвідчення водія і реєструвати шлюби

Сьогодні, 11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У першу чергу розпорядження Кабміну впорядковує чинні нормативно-правові акти відповідно до ухвалених Верховною Радою чотирьох нових законів України. Ці закони головним чином спрямовані на децентралізацію повноважень органів виконавчої влади надавати адміністративні послуги.

Таким чином, ЦНАПи тепер зможуть:

· видавати посвідчення водія (за погодженням місцевої влади з Міністерством внутрішніх справ);

· державна реєcтрація (перереєстрація, зняття з обліку) транспортних засобів (за погодженням місцевої влади з Міністерством внутрішніх справ);

· реєструвати акти цивільного стану (за погодженням місцевої влади з Міністерством юстиції);

· дозвіл на застосування праці іноземців (без погодження);

· послуги соціальної сфери (за пропозиції Міністра соціальної політики Андрія Реви).

“Закликаю органи місцевої влади якомога швидше потурбуватися про те, щоб в ЦНАПах їхнього регіону з’явились ці послуги. Водночас, сподіваюсь, Міністерство юстиції та Міністерство внутрішніх справ безперешкодно нададуть центрам усіх регіонів можливість видавати ці документи. Ще раз наголошую: якомога більша кількість адмінпослуг має надаватися в одному місці. Люди не повинні оббивати пороги державних органів, а отримувати швидкий та якісний сервіс”, - наголосив Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів.

Всього Мінекономрозвитку рекомендує ЦНАПам надавати 106 адміністративних послуг. Як відомо, Міністерство також працює над запровадженням єдиного стандарту обслуговування в усіх Центрах. До стандартів, наприклад, належить швидкість обслуговування - 15 хвилин від входу клієнта до завершення отримання послуги.

Дата: 11.10.2017    Всі новини розділу →

21.09.2018