В ОДА обговорили питання підготовки до опалювального сезону 2017/2018 року | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА обговорили питання підготовки до опалювального сезону 2017/2018 року

У вівторок, 10 жовтня, під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулось засідання обласного штабу з питань готовності до опалювального сезону 2017/2018.

 

В ході засідання ОКП «Миколаївоблетплоенерго» в найкоротший термін опрацювати питання запуску котелень, які обслуговують бюджетні установи, зокрема лікарні та заклади освіти.

Як повідомив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», наразі вже запущено 3 котельні які забезпечують теплопостачання  відповідно до обласної дитячої інфекційної лікарні, школи-інтернату №4, пологового будинку №1.

Крім того, в ході засідання, підприємствам централізованого теплопостачання Миколаєва було доручено забезпечити повну готовність і заповнення внутрішньобудинкових та магістральних теплових мереж, забезпечити налагодження гідравлічного режиму для мінімізації часу для початку опалювального сезону в разі суттєвого похолодання.

Також, Валентин Гайдаржи рекомендував Миколаївській міській раді підготувати рішення виконавчого комітету про початок опалювального сезону на об’єктах соціальної сфери ( лікарні, заклади освіти тощо)

 Валентин Гайдаржи вкотре загострив увагу відповідальних осіб на необхідності вчасно розпочати опалювальний сезон.

«Наше завдання забезпечити всіх абонентів тепловою енергією з початком опалювального сезону», - налогосив Валентин Гайдаржи.

Зазначимо, що на відміну від аналогічного періоду минулого року, у 2017 році  в основних теплопостачальних підприємств Миколаївської області – ОКП « Миколаївоблтеплоенерго» і ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» вже наявні договори на постачання природного газу в опалювальний сезон 2017-2017 року та номінації природного газу на жовтень.Дата: 10.10.2017    Всі новини розділу →

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    28.10.2020
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції