Партія регіонів припинила своє існування в облраді | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Партія регіонів припинила своє існування в облраді

Минулого тижня, відбулася позачергова сесія обласної ради. Перед початком засідання були нагороджені миколаївські Герої-військовослужбовці, які проявили мужність та героїзм у боротьбі з сепаратизмом і російською агресією на сході країни.

Так, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Алтухова Олександра Сергійовича – солдата, гранатометника аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільно-десантного батальйону; Альховікова Сергія Вікторовича, капітана, командира зенітного ракетного взводу аеромобільно-десантного батальйону; Бойченка Миколу Володимировича, сержанта, командира відділення протитанкового взводу аеромобільно-десантного батальйону; Гайченка Олександра Анатолійовича, солдата, старшого водія гранатометного взводу аеромобільно-десантного батальйону; Горгуля Павла Борисовича, сержанта, обчислювача мінометної батареї аеромобільно-десантного батальйону; Красножона Олександра Івановича, молодшого сержанта, навідника аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільно-десантного батальйону; Ліньова Володимира Володимировича, солдата, водія аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільно-десантного батальйону; Лозовенка Владислава Анатолійовича, сержанта, санітарного інструктора приймально-сортувального відділення медичної роти.

У ході позачергової сесії обласної ради стало відомо про те, що депутатська фракція «Партії регіонів» припинила своє існування. Заступник голови облради Олександр Смирнов оголосив про припинення діяльності фракції шляхом саморозпуску. Він додав, що за останній час багато депутатів, котрі входили до фракції, перейшли в інші депутатські групи. Найчисельніша фракція в облраді розпалася мов картковий будинок.

Новообрані народні депутати України Тарас Кремінь і Олександр Лівік склали повноваження депутатів обласної ради. Голова облдержадміністрації Вадим Меріков привітав їх. «Тарас Кремінь віддав області та обласній раді невеликий період часу, але в той же час показав, як необхідно працювати депутатам. А ті сепаратисти, які сьогодні виступають і яких народ вже жене з вулиць нашої області, будуть люстровані виборчим процесом, який відбудеться найближчим часом. Люди дадуть оцінку всім, хто сьогодні намагається використовувати політичний фарс з приводу голосування та інших питань»,– сказав Вадим Меріков.

Крім того, голова облдержадміністрації нагадав присутнім депутатам і про горе-реформи. «Я не буду зараз говорити про дитячі садки і школи, які у зв'язку з реформами Януковича, Партії регіонів і комуністів були просто закриті, як у нашій області, так і в Україні. Цій темі варто присвятити прес-конференцію або круглий стіл».

Керівник області впевнений, що новообрані депутати – гідні представники регіону, які не тільки зможуть об'єднатися в сильну депутатську групу, а й прийняти ряд важливих рішень для «України, українського народу та Миколаївської області».Дата: 03.12.2014    Всі новини розділу →

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    16.02.2019
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції