Снігурівка » Статті
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

ЮЛІЯ ЗАВАДСЬКА: Малий бізнес Сінігурівщини має великі здобутки.

Тридцятого серпня в сесійній залі Миколаївської обласної ради вшановували підприємців з нагоди їхнього професійного свята.
Кращим із кращих перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколєнко та перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко вручили нагороди – почесні грамоти та подяки. Серед нагороджених – наші земляки: Валентина Єрмолаєва, Володимир Косєй та Наталія Ларікова.
Про те, які здобутки мають підприємці Снігурівщини, як долучаються до затвердженого Кабінетом Міністрів України плану заходів щодо виконання у 2013-му році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні та інше читачам газети розповідає Юлія Завадська, перший заступник голови Снігурівської райдержадміністрації.

- Скажіть, будь ласка, Юліє Володимирівно, з якими здобутками зустріли своє професійне свято підприємці району?
- Перш, ніж відповісти на Ваше запитання, хочу від імені голови райдержадміністрації, від себе особисто привітати наших земляків-підприємців з їхнім професійним святом. Цими людьми варто захоплюватись і пишатись, адже кожен з них проявив особисту ініціативу, створюючи те чи інше підприємство а чи вид діяльності. На свій ризик відкриваючи підприємницьку діяльність вони прийняли рішення про виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг, заняття торгівлею.
А тепер – до Вашого питання. Найбільшим здобутком, як на мій погляд, є створення вагомої галузі – підприємництва Снігурівщини. Скажу так: немає в регіоні такої сфери діяльності, до якої б не були причетні підприємці. Та красномовніше любих слів говорять цифри, показники, за якими – надпотужна робота. Сьогодні підприємництво Снігурівщини – це суб’єкти малого і середнього бізнесу (1771). З них: 1444-ри підприємців-фізичних осіб, майже 19 тисяч гектарів землі обробляє двісті вісім фермерських господарств. У сфері послуг – 356 торговельних підприємств, з них – 272 магазини, 50 об’єктів ресторанного господарства, 12 перукарень, 14 аптечних та ветаптечних закладів, швейне ательє, три комп’ютерні центри, два стоматологічні кабінети. Підприємці району надають транспортні послуги, займаються ремонтом телеапаратури та побутової техніки, виробництвом столярних виробів та меблів, виготовленням тротуарної плитки, огорожі. І це – далеко не весь перелік тих необхідних речей та послуг, які громада Снігурівщини отримує в повному обсязі для задоволення запитів та потреб саме завдяки підприємницькій галузі.

- Виходить, що підприємці районі приймають активну участь у розв’язанні багатьох насущних питань?
- Однозначно! І найважливіше з них – це створення нових робочих місць. Лише в цьому році вісімдесят відсотків від загальної кількості нових робочих місць належить підприємництву (269). Підприємці – активні та свідомі представники громади району. Це за їхньої підтримки та при безпосередній участі проходять благодійні акції, благоустрій міста і сіл, надається спонсорська допомога навчальним закладам, ветеранам, багатодітним сім’ям. Снігурівчани вже звикли до щорічних конкурсів „Міс Снігурівка” та „Пані Снігурівка”, а проведення цих яскравих видовищних заходів стало можливим теж завдяки нашим підприємцям. Ми часто чуємо, що та держава є заможною, де існує міцний середній клас. Основу того середнього кладу становлять підприємці.
В Україні для малого та середнього бізнесу і надалі будуть створюватися сприятливі умови.

- Що дасть підприємцям реалізація Закону „Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні”?
- Кабміном був розроблений документ на виконання цього Закону. Реалізація розпоряджень дозволить спростити початок підприємницької діяльності, зменшити втручання органів Держнагляду (контроль) у діяльність суб’єктів малого підприємництва, дасть змогу розширити доступ до фінансово-кредитних ресурсів, поліпшити інфраструктуру підтримки малого підприємництва та інше.

- Що безпосередньо для розвитку та підтримки підприємництва уже зроблено в Снігурівському районі?
- Розроблена регіональна Програма на 2013-2014-ті роки. В районі працюють державний реєстр та державний адміністратор. Це значно спростило одержання реєстраційних та дозвільних документів. Всі гілки влади, органи місцевого самоврядування в районі будуть і надалі створювати умови для ефективної співпраці з представниками малого бізнесу, сприятимуть його подальшому зміцненню та розвитку, але сьогодні з повною відповідальністю можу сказати: малий та середній бізнес Снігурівщини мають великі здобутки.

- Юліє Володимирівно, читачам газети буде цікаво дізнатись, якими нагородами відзначені наші підприємці на обласному рівні?
- Серед нагороджених – троє наших підприємців. Наталію Василівну Ларікову снігурівчани знають як ефективного підприємця, що створила новий сучасний магазин, який є окрасою міста. Вона нарощує темпи діяльності: відкрила недавно, крім існуючих, новий магазин в орендованому приміщені. Створює робочі місця. Вчасно виплачує заробітну плату, яка значно вища розміру мінімальної зарплати, встановленої законодавством. Благодійництво, організація масових заходів – це невід’ємні складові життєдіяльності підприємця Наталії Ларікової. Нагороджена вона за вагомий особистий внесок у розвитку підприємництва і ринкової інфраструктури, високий професіоналізм та активну життєву позицію. Їй вручено грамоту Миколаївської обласної ради.
Подякою Миколаївської облдержадміністрації нагороджені приватний підприємець Валентина Василівна Єрмолаєва та голова фермерського господарства Володимир Олександрович Косєй. Скажу декілька слів і про цих нагороджених. Валентина Василівна господарює в магазині „Єва” (с.Олександрівка). Вона віддана своїй роботі, створила сприятливі умови для професійної діяльності працюючим. Постійно надає благодійну допомогу дітям-інвалідам, малозабезпеченим, дитячому садочку, ФАПу, ветеранам війни. Нагорода вручена за активну громадську діяльність, направлену на соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня підприємця України.
Ім’я Володимира Олександровича Косєя добре відоме землякам, бо створене ним фермерське господарство „Гармонія” протягом тривалого часу має найвищі показники в районі по урожайності зернових та технічних культур. Це стало можливим завдяки запровадженню керівником інтенсивних технологій вирощування, придбанню сучасної сільськогосподарської техніки. Благоустрій села, фінансова підтримка місцевої школи та дитячого садочка – прерогатива „Гармонії”. Господарство є сумлінним платником податків та зборів до бюджету, не має заборгованості по заробітній платі. Подякою Миколаївської облдержадміністрації керівник нагороджений за активну громадську діяльність, направлену на соціально-економічний розвиток району.
Райдержадміністрація приєднується до вітань, що прозвучали на адресу нагороджених. Хочу сказати наступне: у цей вихідний ми в районі вшановуватимемо підприємців з нагоди їхнього професійного свята. Хай і надалі славлять вони рідний район своєю невтомною працею, новими здобутками! Користуючись нагодою, скажу також, що взірцем досягнень в 2013-му році стало приватне підприємство ”Виробничо-торговельна фірма „Снігурівський каравай”. Десять років невтомної праці, творчого пошуку та високої конкурентно-спроможності знадобилося підприємству і його директору Любові Анатоліївні Вишневській, щоб отримати визнання, ставши дипломантом Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарі України” в номінації „Продукція. Продовольчі товари” за випуск хлібобулочних виробів. Для випічки підприємством використовується лише натуральна сировина, як наслідок – екологічно-чиста високоякісна продукція іде до столу споживачів.
Асортиментний перелік – сорок найменувань. І це – не межа для „Снігурівського караваю”.
- Дякую Вам за інтерв’ю.
- А я ще раз дякую всім, хто відіграє в житті нашого району вагому соціальну роль. Дякую, що підприємці є рушійними чинниками економічного прогресу.
І на завершення розмови хочу нагадати читачам газети про зустріч голови райдержадміністрації з підприємцями району. Сергій Вікторович підкреслив, що мета „круглого столу” – це реалізація у Снігурівському районі завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича стосовно створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Адже підприємницьке середовище відіграє важливу роль не лише в розвитку економіки країни, а й у вирішенні багатьох соціальних проблем. Насамперед, забезпечує у великій мірі зайнятість населення, насичує ринок необхідними товарами та послугами, створює здорову конкуренцію, що сприятливо впливає на розвиток економіки та забезпечує стабільність району в цілому. Головне – встановити контакт між владою та бізнесом. На засіданні „круглого столу” присутні підтримали ідею створення Ради підприємців району як важливого механізму впровадження господарської діяльності на території району. Хочу нагадати про те, що для розвитку та підтримки підприємництва в районі була розроблена регіональна Програма на 2013-2014 роки. В районі працюють державний реєстратор та державний адміністратор, що набагато спростило одержання реєстраційних та дозвільних документів.
Райдержадміністрація вважає одним із найважливіших завдань створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, формування та впровадження ефективної державно-громадської системи його обслуговування, підтримки та захисту.

Бесіду провела Ганна Король

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    29.09.2020
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції