Снігурівка » Культура

ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Героїв імена у пам’яті народу

До 73-ї річниці звільнення України від нацистських загарбників у районному історико – краєзнавчому музеї проведено екскурсії присвячені цій даті. Учні Першотравневої ЗОШ I-IIIст., вихованці БТДЮ ознайомилися з подіями Другої світової війни в Україні та на території нашого краю. Війна принесла біль і страждання, смерть і втрати на нашій землі. Воєнні дії на території України тривали з першого дня війни і до 28 жовтня 1944 року. Відвідувачі вшанували пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

І.Мочаліна,директор музею

Дата: 27.10.2017    Всі новини розділу →