Снігурівка » Культура

ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Представники культури Снігурівського району взяли участь у Весільній феєрії свята «Покрівонько, покрий мою голівоньку»

14 жовтня у Каштановому сквері, з нагоди відзначення Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України і Дня Українського козацтва, Миколаївський обласний центр народної творчості вперше запросив представників районів Миколаївської області на свято «Покрівонько, покрий мою голівоньку». Серед перлин високої духовності українського народу особливе місце відведено весільному обряду, який є найяскравішим музично-театралізованим дійством із життя та побуту людей. Саме весільній тематиці й були присвячені творчі презентації земляків. Свою творчість презентували найяскравіші аматорські вокальні та хореографічні колективи, а також майстри народних промислів області.

Снігурівський район гідно представила майстриня з Калинівської сільської ради - Пономаренко Олена Степанівна котра перейняла від бабусі та мами майстерність у вишивальному мистецтві.

Свої весільні обрядові пісні присутнім подарували вокальне тріо «Акорд» у складі керівника Тетяни Ясонової, Наталії Старкової, Тетяни Лєженцевої, Снігурівського районного будинку культури.

Усіх гостей заходу з прекрасним святом привітали начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Димитров, а також директор обласного центру народної творчості, заслужена артистка України Наталія Баштова. Всім колективам що взяли участь у святкуванні, вручили грамоти управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, та подарунки від обласного центру народної творчості України.

Дата: 15.10.2017    Всі новини розділу →

29.10.2020