Снігурівка » Культура

ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Країна майстрів

Під таким гаслом у Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва проведено традиційний захід - посвята у гуртківці.

Перед початком свята усі бажаючі мали змогу побачити виставку робіт вихованців і педагогів, мультимедійну презентацію, у ході якої були представлені напрямки роботи з учнями. Про досягнення педагогів та вихованців розповіла директор закладу Юдченко І.І. Випускники Будинку творчості дітей та юнацтва привітали новачків – початківців і вручили їм медалі «Гуртківець -2017». Колективи художньої самодіяльності представили присутнім найяскравіші номери. Батьки та гості мали можливість подивитися навчальні кабінети, ознайомитися з напрямками роботи гуртків та студії, записати своїх дітлахів на навчання за інтересами.

Радіємо, що понад 90 новачків влилися у ряди вихованців БТДЮ!

Як одна мить, сплив час, переповнений суцільним позитивом, що подарували присутнім учасники заходу. Бадьорий настрій, активне спілкування, позитивні враження та емоції надовго залишаться у серцях глядачів.

Слід відзначити, що кожна дитина, яка брала участь у заході, мала змогу свідомо вибрати певний профіль гуртка, котрий у стане першим кроком для свідомого вибору професії.

О.Г.Мороз,

культорганізатор Снігурівського БТДЮ