Снігурівка » Культура

ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Усиновлення – це особлива дорога батьківства.

29 вересня працівники Снігурівського районного Будинку культури вітали тих батьків, які здійснили відповідальний крок і взяли дитину у свою родину.

З вітальним словом з нагоди Дня усиновлення до присутніх звернулися голова Снігурівської районної ради Мезіна Тетяна Андріївна, керівник апарату Снігурівської районної державної адміністрації Сокульська Наталія Вікторівна та начальник служби у справах дітей Снігурівської районної державної адміністрації Бондаренко Галина Михайлівна. Всіх дорослих і маленьких поздоровив директор благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» Кухоцький Сергій Михайлович.

Музичні вітання дарували артисти та учасники художньої самодіяльності Снігурівського районного Будинку культури, Будинку творчості дітей та юнацтва та музичної школи.

Бажаємо кожному затишку рідного дому, теплих взаємостосунків, розуміння, підтримки один одного, багато здоров’я і натхнення, щоб здійснити всі прекрасні задуми, реалізувати найзаповітніші ваші бажання! Хай повняться дитячим щасливим сміхом всі домівки, хай ростуть здоровими і успішними наші діти!

Дата: 03.10.2017    Всі новини розділу →

29.10.2020