Снігурівка » Культура

ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

30 вересня – День усиновлення

Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. В останній день першого місяця осені — 30 вересня — християни, святкують свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. В Україні в цей день подвійне свято — з 2009 року 30 вересня в нашій державі на державному рівні відзначають День усиновлення. Це день найкращих проявів турботи та любові до дитини, що залишилась без підтримки і захисту найрідніших людей.

З метою підтримки та розвитку національного усиновлення, в бібліотеках Снігурівської ЦБС пройшли заходи під гаслом ««В родині нас любов єднає».

День інформації «Чужих дітей не буває» - Киселівська, виховна година «Усвідомлене батьківство» - Євгенівська, інформаційна хвилина «Усиновлення що варто знати?» - Суворська, година милосердя «Подаруйте дитині сім’ю, любов та піклування» - Вавилівська, година інформації «Сироту виховати – що храм возвести» - Снігурівська ЦРБ

Дата: 03.10.2017    Всі новини розділу →

28.10.2020