Снігурівка » Культура
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

«Свято хранителів мудрості»

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже майже двадцять років.

Снігурівський районний центр зайнятості вже не один рік поспіль тісно співпрацює з Снігурівською районною центральною бібліотекою. Щороку на базі бібліотеки проходе чимало спільних заходів для безробітних осіб, учнівської та студентської молоді. Це: Профінформаційні заходи, Профорієнтаційні уроки, Презентації професій, Семінари, Брей-ринги, Тренінги, Конкурси ерудитів та інше.

29.09.2017 року відбулася Професіограйфічна екскурсія для учнів Снігурівських загальноосвітніх шкіл № 1 та 3. Під час даного заходу учні мали можливість доторкнутись до таємниці професії "бібліотекар" та ознайомитися зі специфікою роботи всіх працівників, від яких залежить діяльність бібліотеки вцілому, як багатофункціонального організму.

Спільна робота завжди дає позитивні результати, якщо в неї вкладається душа. Хтось із мудрих сказав: „Бібліотекар – це не професія, а стан душі, а ще – знахар”. Це насправді так, бо якщо в аптеці чи лікарні вам полікують тіло, то в цьому храмі – душу.

Снігурівський районний центр зайнятості висловлює свою подяку всім працівникам бібліотечних структур за їх роботу, терплячість, спільність в роботі та креативність в підходах до організації заходів. Дата: 03.10.2017    Всі новини розділу →

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    29.10.2020
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції