Снігурівка » Культура

ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

Цій визначній даті в бібліотеках Снігурівської ЦБС була присвячена ціла низка масових заходів:

В сільських бібліотеках були оформлені книжкові виставки «Партизанськими стежками України»,«Ваш подвиг не вмре, не загине».У читальному залі Снігурівської районної бібліотеки булла організована розгорнута книжкова виставка « Україна -земля героїчного народу». З літератури, представленої на виставці, можна дізнатись багато інформації про підпільну діяльність в роки другої світової війни на Україні.

Крім того, в бібліотеках пройшли заходи:Урок мужності «Партизанська слава»- Тамаринська, історичний екскурс «Пам'ять палаючих років» -Новопетрівська, відео- подорож «Україна - земля героїчного народу»-Широківська , день історичної книги «Слідами великого рейду» -Садова, музейний урок «Партизанська іскра в полум*ї війни»-ДРБ, історична відео- подорож «Партизанськими стежками»-ЦРБ, огляд літератури «Незламний фронт відваги та доблесті» - міська ,історичний урок «Земний уклін вам партизани»- Промінська, огляд літератури "День партизанської слави"-Юр`ївська.

Дата: 26.09.2017    Всі новини розділу →

29.10.2020