Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» 2013 у Снігурівському районі

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону „Про загальну середню освіту”, на виконання листа Міністерства соціальної політики України від 12.08.2013 р. № 502/0/15-13/57, наказу служби у справах дітей облдержадміністрації від 16.08.2013 року № 1160-01 «Про організацію проведення в 2013 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» в Миколаївській області” з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, попередження негативних проявів, покращення профілактичної правовиховної роботи, недопущення бродяжництва, жебракування, правопорушень в підлітковому середовищі, забезпечення організаційного початку 2013-2014 навчального року служба у справах дітей райдержадміністрації традиційно протягом вересня-жовтня проводить у загальноосвітніх навчальних закладах району профілактичний захід «Урок».

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з виконавчими органами міської та сільських рад було проаналізовано умови проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Всі діти підготовлені до навчання.

До занять у навчальних закладах району у 2013 році приступили 4015 учнів, вперше приступили до навчання 440 дітлахів.

В рамках заходу «Урок» у вересні-жовтні здійснено перевірку всіх міських шкіл, гімназії, здійснено виїздні перевірки у Юріївській, Горохівській, Садовій, Олександрівській, Кобзарцівській, Червонопромінській ЗОШ І-ІІІ ст. Порушень не виявлено.

Під час рейдів «Урок» працівниками Служби були виявлені 9 дітей, не охоплених навчанням. Після роз’яснювальної бесіди з батьками за участю голови райдержадміністрації С.В.Кулажкіна, при належному реагуванні відділу освіти, районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, органів місцевого самоврядування, діти приступили до навчання.

Станом на 9 вересня 2013 року всі діти району охоплені навчанням.

Необхідно відзначити роботу працівників Новотимофіївської сільської ради, які контролюють та вчасно повідомляють про дітей, які не навчаються.

Служба у справах дітей райдержадміністрації закликає батьків не позбавляти дітей освіти. Всіх свідомих громадян просимо повідомляти про дітей, не охоплених навчанням за тел.: 3-14-86 або за адресою: вул. Леніна, 72, м. Снігурівка.


Завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей
служби у справах дітей райдержадміністрації                                                                                                                                                 Н.А.Луцкіна