Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Діти знайшли справжню родину

"Мама" і "тато" - це перші слова, які вимовляє маля, з дитячих вуст звучить воно ніжно на будь-якій мові світу. Мама і тато - це родина. Але не всі діти мають можливість промовляти ці чарівні слова. Є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які не мають родини, але мріють про неї. І є люди, які не байдужі до проблеми сирітства. Вони з радістю відкривають свої серця та приймають у свою родину дітей, створюють сімейний затишок, віддають дітям тепло своїх сердець.

Такою є родина Діденків із села Галаганівка нашого району. Одного дня до служби у справах дітей райдержадміністрації звернулась подружня пара, яка виявила бажання взяти на виховання та проживання дітей. Після надання необхідних документів, та навчання в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в сім’ю було влаштовано першу дитину.Так в районі була створена нова прийомна сім’я.

Прийомна мама Людмила Олександрівна, працює директором Галаганівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, прийомний батько – Віталій Леонідович, молодший інспектор ВНБ Дар’ївської виправної колонії №10.

На сьогодні ця родина, маючи чотирьох рідних дітей, виховує трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

На перший погляд - звичайна сім’я, велика, дружна. Прийомна мати згадує ті миті, коли в їх родині з’явився перший прийомний хлопчик, потім дівчинка, а згодом ще один хлопчик - то були найщасливіші миті в її житті. Щодня батьки віддають діткам своє тепло, ніжність й любов, але отримують набагато більше. Що може бути важливіше вдячних, люблячих дитячих оченят?

Людмила Олександрівна ділиться: «Щодня після важкої роботи з нетерпінням повертаюся додому.Коли до мене біжить дитина з розкритими руками з радістью кричить «Мама» голосно та радісно. В такі хвилини більшого щастя в житті небажаю”.

Хочу донести, шановний читач, слова цієї вольової, сильної, водночас ніжної та лагідної жінки: «Летітимуть роки, виростуть діти, але таке віддане, щире і любляче мамине серце ніколи не старітиме, воно завжди буде молодим, і в ньому ніколи не згасне любов. Для мами її діти назавжди залишаться маленькими, яким так потрібні підтримка, порада, добре слово і лагідна материнська посмішка».

Працівники служби у справах дітей відвідують цю сім’ю із задоволенням, тому що завжди приємно бачити щасливих людей.

Прийомні батьки з радістю, любов’ю та захопленням розповідають про своїх дітей, діляться їх успіхами та досягненнями. Ці батьки присвятили своє життя найголовнішій справі - вихованню дітей, яким не пощастило мати батьків. В цю справу вони вкладають всю свою любов і не шкодують ні сил, ні часу, ні коштів. Серед дитячого гомону, серед радісного сміху не можна відлічити, де свої, а, де прийомні діти. Вони всі рідні.

Прийомні батьки створили належні умови для проживання дітей, огорнули дітей любов’ю та піклуванням.

Як прикро, що не кожна дитина знає, що таке “материнська любов”! Хто не відчув у дитинстві величі материнської любові, не пізнав теплоти материнських рук, втратив ціле життя, яке, на превеликий жаль, повернути неможливо. Працюючи не один рік в службі маю бажання, що б кожна дитина, яку покинули батьки, знайшла собі нову родину.

На сьогодні в районі створено сім прийомних сімей. Служба у справах дітей систематично відвідує ці сім’ї. А в нашому районі 142 дитини-сироти та позбавлених батьківських прав, виховуються в сім’ях опікунів; 19 в прийомних сім’ях та ДБСТ. Але ще 72 дитини перебувають в державних дитячих закладах та чекають на свою родину.

Можливо і Ви захочете подарувати частинку серця чужій дитині. Чекаємо Вас в службі у справі дітей за адресою:м.Снігурівка,вул Леніна, 74(приміщення музичної школи І поверх)


Начальник служби у справах дітей РДА                                                                                                                                                 Г.М.Бондаренко