Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Повернення до життя

(Натисніть на фото для збільшення)

Складні життєві обставини самотужки подолати практично неможливо. В деяких сімях в цьому допомагають родичі, знайомі, друзі.

Повернувшись із місць позбавлення волі, Тетяна розгубила всіх близьких із-за чарки та розгульного способу життя. Схаменулася тільки, коли вже було все втрачено: сім’ї не стало, донька-підліток проживає з бабусею та не хоче спілкуватися. В нетверезому стані народила меншу дитину, якій судилося розпочати життя в Будинку дитини, бо у матері в пологовому будинку виявили хворобу, яка стала реальною загрозою життю, а батько, який також пиячив, не визнав донечку своєю. Опинившись в такій ситуації, здавалося, що виходу нема; повертатися з дитиною нікуди, ще й потрібні кошти на операцію.

Пройшло переосмислення, зрозуміла, що без доньки життя втрачає будь-який сенс, визнала свої помилки, неухильно слідувала і ось результат: після року перебування в розлуці з дитиною під Новий рік мати змогла обійняти донечку.

Цьому вона завдячує працівникам служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації Мельник В.В. та Луцкіній Н.А., спеціалісту міської ради Карабут І.П. та фахівцю з соціальної роботи ЦСС СДМ Наріжній І.І., які в тісній взаємодії допомогли налагодити ситуацію та вберегли для дитини сім’ю.

Матеріальну допомогу мамі надала Снігурівська районна організація Товариства Червоного Хреста, під керівництвом Баніт Т.А. Робота з сімєю продовжується. Маємо надію, що мати ніколи більше не повернеться до минулого.

Це вже не перший випадок, коли спільними зусиллями всіх зацікавлених установ та відомств вдається вивести із кризового стану сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Приємно відзначити те, що в районі відпрацьована та діє чітка система впровадження в дію ініціатив Президента України щодо соціальної підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.


Г.Бондаренко,
начальник служби у
справах дітей Снігурівської
райдержадміністрації