Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Дітей повернуто в родину
(результат плідної співпраці ССД, сільської ради, ЗОШ, РЦСС СДМ, РВ МВС, ЦРЛ)

(Натисніть на фото для збільшення)

Служба у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації (далі – Служба) отримала повідомлення від спеціаліста Тамаринської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області про те, що сім’я Шумельової Віри Володимирівни та Дубовцова Олександра Миколайовича, яка проживає у с. Тамарине Снігурівського району Миколаївської області, мають п’ятьох малолітніх дітей та перебувають на обліку, як такі, що не створили належні умови для утримання, виховання та розвитку дітей, опинилась у критичному становищі. Батьки у стані сильного алкогольного сп’яніння сваряться між собою, б’ються, у матері на оці гематоми, діти налякані, голодні та брудні. Батько виганяв матір з дітьми на вулицю під дощ. П’яна мати бігала в істериці, вибивала вікна.

Служба рекомендувала спеціалісту по роботі з молоддю та спорту Тамаринської сільської ради та фахівцю РЦСС СДМ негайно влаштувати дітей з матір’ю до дитячого відділення Снігурівської районної центральної лікарні. Перейнявся тяжким становищем дітей директор Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ст. Литвиненко І.Г. та надав шкільний автобус для перевезення дітей та матері до лікарні для медичного обстеження. Дітей оглянули лікарі. У десятимісячного Вадика виявлено опіки рук, які, як пояснила мати, він отримав, всунувши руки в пічку (дитина ще не ходить). Вадим разом з матір’ю був направлений до лікарні м. Миколаєва, де йому зроблено операцію. В результаті обстеження у лікаря нарколога у Шумельової В.В. був виявлений посталкогольний синдром та стан залежності від алкоголю. З матір’ю була проведена індивідуальна робота щодо лікування від алкогольної залежності та створення належних умов для проживання дітей, її попереджено про відповідальнсть за ухиленя від виконання батьківських обов’язків.

До Снігурівського РВ УМВС України в Миколаївській області було направлено клопотання щодо притягнення Шумельової В.В. та Добовцова О.М. до відповідальності за ст. 166 КК України.

Четверо малолітніх дітей Вікторію, Альону, Ірину та Віталія було направлено до комунального закладу “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації, як таких, що опинились у складних життєвих обставинах.

В результаті проведеної роботи батьки пролікувались від алкогольної залежності, про що надали довідки, відремонтували будинок та створили задовільні санітарно-гігієнічні умови, що підтвердила актом обстеження умов проживання Тамаринська сільська рада. Мати написала заяву про повернення дітей в сім’ю.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації було вирішено надати висновок про доцільність повернення дітей в сім’ю.

Сім’я Шумельової В.В. та Дубовцова О.М. перебуває під соціальним супроводом РЦСС СДМ.

Є надія, що більше такого жаху дітям переживати не доведеться.

(Натисніть на фото для збільшення)