Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Засідання координаційної ради з питань соціального захисту,
профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей

(Натисніть на фото для збільшення)

06.11.2013 року відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту, профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей. На засіданні розглянуті питання:

1. Про перспективи створення в районі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Інформувала Пєганова А.О., директор РЦСС СДМ.

2. Про спільні заходи служби у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальної міліції у справах дітей Снігурівського РВ УМВС України в Миколаївській області по проведенню Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Інформувала Луцкіна Н.А.

3. Про підсумки проведення операції «Сезонник» та стан працевлаштування неповнолітніх в районі. Інформували Запри кут І.В., Луцкіна Н.А. Члени координаційної ради прийняли наступні рішення:

1.Активізувати інформаційно-просвітницьку роботу РЦСС СДМ щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

1.1. Створити та помістити на сайті райдержадміністрації відеоматеріали про прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, які функціонують на сьогодні в районі. Демонструвати відео матеріали серед населення та у навчальних закладах.

1.2. Створювати фотоекспозиції про життя дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

1.3. Висвітлювати умови створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу через засоби масової інформації, через виступи на батьківських зборах у навчальних закладах тощо.

1.4. До Дня сім’ї провести родинне свято за участю дітей та батьків з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

1.5. РЦСС СДМ провести роботу з фахівцями соціальної роботи при сільських радах щодо проведення інформаційно-просвітницької діяльності серед населення з питань створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

2. В межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провести заходи по подоланню насильства в сім’ї та підвищенню рівня обізнаності з проблем домашнього насильства.

2.1. Помістити у районній газеті «Вісті Снігурівщини» статтю «Насильство в сім’ї неприпустиме».

2.2. Розмістити матеріали по профілактиці насильства в сім’ї на інформаційному стенді «Вікно в дитинство».

2.3. РЦСС СДМ спільно з відділом освіти провести конкурс малюнків «Я проти насильства».

2.4. Виготовити та розповсюдити інформаційні матеріали щодо запобігання насильства в сім’ї.

2.4. Провести лекції та відеолекторії у навчальних закладах по профілактиці насильства в сім’ї.

3. Направити листи міськсільрадам про недоліки у виявленні фактів порушення прав дітей при працевлаштуванні.

3.1. Районному центру зайнятості вивчити питання про створення робочих місць для неповнолітніх та інформувати службу у спрвах дітей райдержадміністрації та РЦСС СДМ.