Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Особливості реєстрації осередків політичних партій

Політичні партії посідають особливе місце і відіграють значну роль у суспільно - політичному житті нашої країни, суттєво впливають на формування та діяльність органів державної влади, на економічні, соціальні процеси, суспільні відносини між громадянами.

Право громадян на свободу об’єднання у політичні партії для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів визначається і гарантується Конституцією України та Законом України «Про політичні партії в Україні», який прийнятий 5 квітня 2001 року зі змінами та доповненнями. Статтею 11 Закону визначений вичерпний перелік документів, який подається до Міністерства юстиції України та його територіальних органів для реєстрації політичних партій та їх структурних утворень.

Реєстрація районних організацій або інших структурних утворень, передбачених статутом партії, здійснюється Реєстраційною службою Снігурівського районного управління юстиції лише після реєстрації політичної партії Міністерством юстиції України. Після реєстрації районних організацій політичних партій вони можуть набувати статусу юридичної особи, якщо це передбачено статутом партії.

Статтею 11 Закону України «Про політичні партії в Україні» також визначений порядок реєстрації структурних утворень політичної партії, а також вичерпний перелік документів, необхідних для подачі до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, легалізації об’єднань громадян Реєстраційної служби Виноградівського районного управління юстиції.

До заяви додаються:

- копія статуту політичної партії;

- протокол установчих зборів або конференції, на яких було утворено районну організацію або інше структурне утворення політичної партії.

- відомості про керівний склад

- завірену копію свідоцтва про реєстрацію політичної партії

За реєстрацію структурного утворення політичної партії реєстраційний збір не стягується.

Реєстраційна служба Снігурівського районного управління юстиції після реєстрації видає районній організації партії або іншим структурним утворенням, передбаченим статутом партії, реєстраційне свідоцтво.

Первинні осередки політичної партії, яким статутом політичної партії не надається право юридичної особи, легалізують свою діяльність шляхом письмового повідомлення про утворення до районного управління юстиції в 10-денний строк з часу їх утворення. Про своє утворення первинні осередки політичної партії повинні у вказаний строк повідомити також відповідні місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.
 

Провідний спеціаліст
реєстраційної служби
Снігурівського районного
управління юстиції                                                                                      О.Ю. Ковальчук


Дата: 17.06.2015    Всі новини розділу →

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    26.02.2021
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції