Снігурівка » Освіта

Почесна нагорода

Нещодавно до Киселівської школи завітали поважні гості – голова Миколаївського обласного Товариства поляків Селянська Єлизавета Гайсівна та викладач польської мови при Товаристві пані Кристина Ксенжопольська.

Приїхали вони з почесною місією: нагородити ученицю 11 класу Шаманську Лілію за ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Бути поляком – 2017» («Byc’ Polakiem – 2017»), що проходив у Польщі.

Учениці вручили почесну грамоту, два альманахи з надрукованими роботами Лілії українською та польською мовами і літературу з історії Польщі. Влітку одинацятикласниця була нагороджена триденною поїздкою до Варшави.

Шановані гості висловили щирі вітання і побажання подальшої співпраці з Лілією та з іншими учнями школи. Тож чекаємо нових перемог!

Класний керівник 11 класу Кравченко Т.В.

Дата: 05.10.2017    Всі новини розділу →

17.09.2019