Снігурівка » Освіта
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Почесна нагорода

Нещодавно до Киселівської школи завітали поважні гості – голова Миколаївського обласного Товариства поляків Селянська Єлизавета Гайсівна та викладач польської мови при Товаристві пані Кристина Ксенжопольська.

Приїхали вони з почесною місією: нагородити ученицю 11 класу Шаманську Лілію за ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Бути поляком – 2017» («Byc’ Polakiem – 2017»), що проходив у Польщі.

Учениці вручили почесну грамоту, два альманахи з надрукованими роботами Лілії українською та польською мовами і літературу з історії Польщі. Влітку одинацятикласниця була нагороджена триденною поїздкою до Варшави.

Шановані гості висловили щирі вітання і побажання подальшої співпраці з Лілією та з іншими учнями школи. Тож чекаємо нових перемог!

 

Класний керівник 11 класу Кравченко Т.В.Дата: 05.10.2017    Всі новини розділу →

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    17.09.2019
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції