Снігурівка » Освіта

Лідери Миколаївщини

З 22 по 24 вересня 2017 р. старшокласники Снігурівських міських шкіл стали учасниками учнівського зльоту "Лідери Миколаївщини", проведеного у стінах Миколаївського національного аграрного університету.

Для лідерів учнівського самоврядування була підготовлена цікава насичена програма, що подарувала їм чудові емоції та неперевершені спогади.

Першого дня представлена презентаційна програма "Знайомтесь - МНАУ", у ході якої проведено екскурсію навчальними корпусами закладу. Діти стали активними учасниками урочистого відкриття учнівського зльоту та святкового концерту.

23 вересня на учнів чекало засідання об'єднаної ради учнівського самоврядування і тренінг "Лідерські якості особистості". Старшокласники отримали багато цікавої та корисної інформації.

Урочисте закриття учнівського зльоту та прогулянка вечірнім Миколаєвом залишили у дитячих серцях приємні спогади. Втомлені, але задоволені учні повернулися до рідного міста.

Чура Є.А.,
педагог-організатор