Снігурівка » Освіта

До Дня партизанської слави

Військово-патріотичне виховання молоді завжди відігравало важливу роль  у суспільстві. Як справедливо зазначав відомий педагог В.Сухомлинський, “не можна забувати, що особливо сильно і яскраво патріотичні відчуття й переконання виражаються у силі духу, у волі людській тоді, коли Батьківщина у небезпеці, в годину найтяжчих випробувань.”

Реалії сьогодення визначають пріоритетні напрямки роботи з військово-патріотичного виховання дітей. В районній гімназії працює військово-патріотичний гурток “Джура”. Школярі є частими гостями районного краєзнавчого музею та філії музею воїнів-інтернаціоналістів. В цьому навчальному закладі дітям прививають любов до рідного краю, вчать бути сміливими, готовими до захисту своєї країни.

Побувавши днями в музеях, разом з викладачем предмету “Захист Вітчизни” Лавром Олександром Григоровичем школярі з великою зацікавленістю слухали розповідь ветерана Леоніда Денисовича Захарова про партизанський рух на Снігурівщині, про підпільників. Його розповідь доповнили працівники музею, а потім провели для юних відвідувачів захоплюючу екскурсію. Це було 19 вересня. Наступного дня до музею “афанців” завітали десятикласники цього навчального закладу. Вони оглянули екскурсію  та прослухали розповідь про ті далекі події.

Як годиться, на згаду, обов’язково була фотосесія.

Дата: 21.09.2017    Всі новини розділу →

20.09.2019