Снігурівка » Освіта

День Збройних сил України

19 жовтня 1993 року Верховна Рада постановила вважати 6 грудня святом – Днем Збройних сил України. Для учнів Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 цей день розпочався з урочистої лінійки, яку приготували вихованці гуртка «Художнє слово» (кер. Одарченко С.Є.).

У цей грудневий день ми вшановуємо тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді нашого сьогодення. Це свято увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Служіння Батьківщині в усі роки і століття вважалося справою благородною, вартою щирої подяки співвітчизників.

Чимало війн зазнала Україна в ХХ столітті: Перша світова, громадянська, Друга світова. Сьогодні також точаться військові дії на сході нашої країни. Під час виконання військового обов’язку у віці 25 років загинув поблизу м. Зеленопілля на Луганщині наш випускник Платонов Сергій Сергійович, старший солдат артилерійського взводу 1-го батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади м. Миколаєва. Указом Президента України Платонов Сергій Сергійович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно.

У цей важкий для нашої держави час її захищають випускники школи Гур’янов Фідель Іванович та Уткін Вадим Іванович. Указом Президента України, Верховного Головнокомандуючого Збройними Силами України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, високопрофесійне виконання службового обов’язку лейтенанта Уткіна Вадима Івановича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Безцінний життєвий досвід фронтовиків, учасників бойових дій та ветеранів військової служби, любов до Вітчизни, честь, вірність присязі, безмежна мужність і відвага, виявлені при захисті інтересів нашої держави, їх бадьорість духу та невтримна енергія є яскравим прикладом для наслідування нинішнього та майбутніх поколінь захисників Вітчизни.

Л.Г. Риженко,

заступник директора з виховної роботи

Дата: 10.12.2014    Всі новини розділу →

16.02.2019