Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Інвестиційний паспорт району

14. Досвід району у залученні інвестицій

Снігурівською райдержадміністрацією продовжується робота щодо сприяння залучення та реалізації інвестиційних проектів на території Снігурівського району в 2013році:

1. ТОВ «Снігурівський маслоекстракційний завод». Комплекс передбачає три основні виробничі одиниці – елеватор, масляний цех, в перспективі біодизельний завод, допоміжні потужності. Потужність 5300тн/добу по вхідній сировині. Річна потужність – 1.850 млн.тон по сировині. Будівництво заводу у м.Снігурівка дозволить створити нові робочі місця (220), підвищити прибуткову частину місцевого бюджету міста і збільшити податкові відрахування до соціальних фондів, тим самим поліпшивши соціально – економічну атмосферу Південного регіону України. На даний час отримуються відповідних дозволів щодо початку будівництва об’єкту, викуплена земельна ділянка.

2.Супермаркет «33кв.м» в м.Снігурівка введено в експлуатацію 25 травня 2013року. Вартість проекту - 4,4 млн. грн. Створено 50 нових робочих місць. Значно збільшено асортимент продаваємої продукції в районі – будівельні, господарські матеріали.

3. ТОВ «Інгулець Енерго-1», ТОВ «Інгулець Енерго-2» - будівництво генеруючої електростанції на джерелах сонячної енергії потужністю 30мВт. Введення в експлуатацію планується в серпні 2013 року. Створення 30 робочих місць. На даний час розроблюється проектно – кошторисна документація, укладено договір оренди земельної ділянки.

4. Філія ПП «Харьківторсировина» цех по відновленню відсортованих відходів в м.Снігурівка. В 2013році підприємство починає працювати на повну потужність, що дасть можливість створити більше 50 нових робочих місць та поповнити місцевий бюджет.

5. ТОВ «Грейнімпекс» - підприємство з виробництва борошна в с.Юріївка. В 2013році почалася модернізація складського приміщення, що дасть можливість збільшити обсяги накопичення борошна і зерна, створити нові робочі місця та поповнити надходження до бюджету.

6. ПП ВТФ «Снігурівський каравай» - підприємство по виробництву хліба та хлібобулочних виробів. В 2013 році планується будівництво мінімаркету, придбання хлібопекарського обладнання (подових печей), будівництво складського приміщення, придбання обладнання для зберігання борошна, придбання автотранспорту для розвезення продукції. Залучені інвестиції сприятимуть збільшенню обсягів запасу сировини, обсягів виробництва та реалізації хлібобулочної продукції, створенню нових робочих місць та покращення умов їх праці.

7. Хлібозавод ПП «Дургун Мустафа» - виробництво хліба та хлібобулочних виробів. В 2013 залучені інвестиції в ремонт виробничих та складських приміщень, благоустрій прилеглої території.

8. Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Жменька» - Кооператив створено для виконання наступних видів діяльності:
- обробіток землі та заготівля кормів для ВРХ членам СОК;
- послуги по вирощуванню овочів, фруктів, винограду та полуниці членами СОК;
- переробка сільськогосподарської продукції членів СОК;
- спільне використання техніки і складського приміщення членами СОК;
- оптова закупівля для членів насіневого, паливно-мастильних матеріалів та засобів захисту рослин;
- надання маркетингових послуг членам СОК.
- орієнтовний обсяг інвестицій - 674100 грн. (внесок громади – 474100 грн, кошти ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -2» 200 000 грн.)

9. Залучення інвестицій в сільське господарство району - під урожай 2013 року господарствами району посіяно 1,2 тис. га томатів та 1,3 тис. га цукрового буряку на зрошенні, що дасть можливість збільшення площ овочевих культур та їх переробки за прогресивними технологіями, з використанням енергозберігаючих систем.

В районі активно реалізується спільний проект Програми розвитку ООН та Європейського Союзу «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2». Загалом, в районі спостерігається спрямування спільних зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на відновлення роботи галузей економіки, зростання добробуту населення та розв’язання соціальних проблем.


1. Інвестиційні проекти


Анкети інвестиційних пропозицій


Промисловість

Назва інвестиційного проекту Будівництво заводу з виробництва рослинних олій (Снігурівської філії ТОВ «ЕВЕРІ»)
Назва підприємства (організації) ТОВ «ЕВЕРІ»
Реквізити підприємства (організації):
Поштова адреса
Телефон
Факс
E-mail
54028, м.Миколаїв, вул.Гмирьова,14
+38 (050)330-32-21
Форма власності приватна
Частка держаної власності (%) -
Керівник підприємства (організації):
Посада
Прізвище, ім’я та по-батькові
Телефон керівника
Директор
Кустков Володимир Вікторович
+38 (050)330-32-21
Контактна особа по інвестиційному проекту:
Посада
Прізвище, ім’я та по-батькові
Телефон
E-mail
Директор
Кустков Володимир Вікторович

+38 (050)330-32-21
Характеристика / опис діяльності підприємства Завод по виробництву рослинних масел, в перспективі випуску біодизеля.
Комплекс передбачає три основні виробничі одиниці – елеватор, масляний цех, в перспективі біодизельних завод, допоміжні потужності.
Основна продукція підприємства (перелік товарів і послуг) Проектом передбачено будівництво повного технологічного циклу по переробці маслинних культур потужністю 5300тн/добу по вхідній сировині:
- 1700тн/ добу насіння соняшника;
- 1200 тн/добу насіння рапсу;
- 1200 тн/ добу сої;
- 1200 тн/ добу кукурудзи.
Річна потужність – 1.850 млн.тон по сировині.
Особливості розташування В межах м.Снігурівка - промислова зона (територія колишнього заводу залізо-бетонних виробів)
Наявність комунікацій Залізничні та автомобільні під’їздні шляхи
Електрифікація, газифікація, вода та водовідведення Існуюча мережа водопостачання та водовідведення; електропостачання.
Статутний фонд підприємства (тис. дол. США) 13 402,6
Кількість працівників 76
Оборот товарів, робіт та послуг (тис. дол. США)
Позиція на ринку Підприємство займає одну із ведучих позицій на українському ринку з перевалки рослинних олій на морський, залізничний та автомобільний траспортина власному перевантажувальному терміналі, який розташований в припортовій зоні Миколаївського морського торговельного порту.
Короткострокові та довгострокові плани підприємства В перспективі будівництво біодизельного заводу.
Показник рентабельності підприємства (%) -
Суть інвестиційного проекту Будівництво заводу з виробництва рослинних олій
Рівень готовності інвестиційного проекту Будівництво об’єкту розпочато
Загальний обсяг необхідних інвестицій (тис. Дол..США), у тому числі:
- інвестовано власних коштів;
- потреба у інвестиційних коштах
85500
85500
Цільове використання інвестиційних коштів Будівництво заводу з виробництва рослинних олій, придбання та монтаж обладнання. Будівництво біодизельного заводу, зернового елеватору, допоміжних об’єктів.
Спосіб залучення інвестицій Зовнішні інвестиції
Стисле обґрунтування доцільності проекту Будівництво об’єкту у м.Снігурівка дозволить створити нові робочі місця (220), підвищити прибуткову частину місцевого бюджету міста і збільшити податкові відрахування до соціальних фондів, тим самим поліпшивши соціально – економічну атмосферу Південного регіону України.
Термін окупності проекту (років) 7 років

Сторінка:     1    2    3    4     5     6     7