Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Держфінінспекція в Миколаївській області забезпечила відшкодування втрат на суму 47,5 млн грн

Держфінінспекцією в Миколаївській області протягом 2013 року забезпечено відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 47,5 млн грн, з них надходження ресурсів – 16,2 млн грн, відшкодування і поновлення витрат - 31,3 млн гривень.

Додаткові надходження до бюджетів, у дохід бюджетних установ і організацій та підприємств забезпечено на суму 14,1 млн грн, відшкодування незаконних, нецільових витрат та недостач бюджетних ресурсів - на суму 15,6 млн гривень.

Загалом виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 69,6 млн гривень.

Із загальної суми порушень втрати бюджетних коштів становлять 52,7 млн гривень.

За результатами ревізій, проведених фінінспекцією, правоохоронними органами розпочато 60 досудових розслідувань, вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До адміністративної відповідальності притягнуто 574 посадові особи, до суду передано 25 протоколів про порушення бюджетного законодавства та 65 протоколів про порушення законодавства при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

За результатами ревізій місцевими органами виконавчої влади, органами самоврядування, керівниками об’єктів контролю прийнято 227 управлінських рішень, до дисциплінарної і матеріальної відповідальності притягнуто 467 посадових осіб.


Прес-служба Держфінінспекції в Миколаївській області