Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

У І півріччі 2013 року Держфінінспекція в Миколаївській області забезпечила
відшкодування втрат на 22,2 млн грн

Держфінінспекцією в Миколаївській області завершено 72 контрольні заходи, під час яких виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 48,7 млн грн, вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 22,2 млн грн.

Із загальної суми порушень втрати бюджетних коштів становлять 37,1 млн грн, з них незаконні, нецільові витрати та недостачі - 26 млн грн, недоотримання ресурсів бюджетами усіх рівнів та бюджетними установами і організаціями – 11,1 млн грн.

Забезпечено додаткові надходження до бюджетів, в дохід бюджетних установ, організацій та підприємств на суму 7,1 млн грн, відшкодування незаконних, нецільових витрат та недостач бюджетних ресурсів - на суму 9 млн.грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 26 ревізій, за результатами яких розпочато 36 досудових розслідувань.

До адміністративної відповідальності притягнуто 295 посадові особи, до суду направлено 13 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення бюджетного законодавства та 19 протоколів про порушення законодавства при здійснені закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

За результатами ревізій прийнято 84 управлінських рішення, до дисциплінарної і матеріальної відповідальності притягнуто 148 посадових осіб, 3 особи звільнено.

Матеріали ревізій направлені до прокуратури Мииколаївської області.


Прес-служба Держфінінспекції в Миколаївській області