Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Технічний регламент для отримання дозволів

Порядок видачи дозвільних документів

Видача документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами здійснюється за принципом організаційної єдності в дозвільному центрі, роботу якого координує державний адміністратор.

Суб'єкт господарювання має право вибору способу одержання документів дозвільного характеру:
- безпосередньо за зверненням до державного адміністратора;
- за зверненням до представників відповідних місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в дозвільному центрі за принципом організаційної єдності.

Усі заяви щодо видачі документів дозвільного характеру та видача документів дозвільного характеру підлягають обов'язковій реєстрації державним адміністратором.

Строк видачі документів дозвільного характеру становить десять робочих днів, якщо інше не встановлено законом.

Видача документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором або представником місцевого дозвільного органу за принципом організаційної єдності.

Суб'єкт господарювання або уповноважена ним особа подає державному адміністратору чи представнику відповідного місцевого дозвільного органу, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в дозвільному центрі, заяву, форма якої затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням уповноваженого органу та за погодженням з дозвільними органами.

До заяви додаються:

- документи, необхідні для видачі документа дозвільного характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа.

Документами, необхідними для видачі документа дозвільного характеру, можуть визначатися документи, що безпосередньо пов'язані з підтвердженням можливості суб'єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності.

Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою - підприємцем) або уповноваженою ним особою.

Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.



ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!
ПРИЙОМ У ДОЗВІЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

ПРИ ОСОБИСТОМУ ЗВЕРНЕННІ фізичної особи-підприємця/керівника юридичної особи за наявності документів, що посвідчують особу заявника (паспорт громадянина України, посвідка на постійне проживання в Україні);

ПРИ ЗВЕРНЕННІ ПРЕДСТАВНИКА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ – за наявності: паспорту громадянина України/посвідки на постійне проживання в Україні представника; нотаріально посвідченої довіреності на право отримання документів дозвільного характеру;

ПРИ ЗВЕРНЕННІ ПРЕДСТАВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – за наявності:

паспорту громадянина України/посвідки на постійне проживання в Україні представника; нотаріально посвідченої довіреності на право отримання документів дозвільного характеру або довіреності, складеної у простій письмовій формі, відповідно до вимог ст. ст. 237-250 Цивільного кодексу України.

Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.(відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»)

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,суб`єкт господарювання або уповноважена ним особа подає державному адміністратору чи представнику відповідного місцевого дозвільного органу, які здійснюють прийом суб`єктів господарювання в дозвільному центрі, заяву, форма якої затверджується Кабінетом Міністрів України.