Снігурівка » Дозвільні документи
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Документи дозвільного характеру,
які видаються в Дозвільному центрі Снігурівської райдержадміністрації
регіональними дозвільними органами

ІНСПЕКЦІЯ ДЕРЖАВНОГО АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
1. Декларація (зміни, дублікат) про початок виконання будівельних робіт.
2. Декларація (зміни, дублікат) про початок виконання підготовчих робіт.
3. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.
4. Декларація (зміни, дублікат) про готовність об'єкта до експлуатації.
5. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт / про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖЗЕМАГЕНСТВА У МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
6. Висновок державної експертизи землевпорядної документації щодо об'єктів, які підлягають обов'язковій (первинній, повторній, додатковій) державній експертизі.

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

7. Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних, шляхових, земляних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони
8. Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення іншими власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління.
9. Дозвіл на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок.
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
10. Висновок державної екологічної експертизи.
11. Погодження визначення місць розміщення підприємств, споруд та інших об’єктів, що шкідливо впливають на стан і відтворення лісів.
12. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
13. Погодження місць розташування гірничодобувних об’єктів і підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, у тому числі для підземного зберігання нафти, газу та інших шкідливих речовин і матеріалів, захоронення відходів виробництва, інших шкідливих речовин і скидання стічних вод, до початку проектних робіт.
14. Дозвіл на проведення спеціальних робіт із спорудження експлуатаційних свердловин на воду.
15. Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами (розміщення) та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів (крім небезпечних) .
16. Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.
17. Дозвіл на спеціальне водокористування у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення.
18. Декларація про утворення відходів у відповідному році.
19. Погодження змін цільового призначення земельних лісових ділянок.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
20. Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб`єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
22. Дозвіл на розміщення, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг
23. Погодження розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГІРПРОМНАГЛЯДУ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
24. Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.
25. Дозвіл на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
26. Декларація відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УМВС УКРАЇНИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
27. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.
28. Погодження дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
29. Висновок щодо можливості розташування кіосків, павільйонів, пересувних торгівельних пунктів та інших споруд торгівельно-побутового призначення і об'єктів дорожнього сервісу з виїздом на місце (в разі потреби) для проведення обстеження території або окремих ділянок вулично-шляхової мережі.
30. Висновок щодо можливості розташування рекламоносіїв у межах червоних ліній вулиць або смуги відведення автомобільних доріг.
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
31. Затвердження проекту лімітів на утрвоення та розміщення небезпечних відходів

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

32. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на розроблені техніку, технології, устаткування інструменти тощо (нормативний, проектний, державний, галузевий стандарт, технічні умови тощо).
33. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо ввезення, реалізації та використання сировини, продукції (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) іноземного виробництва за умови відсутності даних щодо їх безпечності для здоров'я населення.
34. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експеритизи для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
36. Дозвіл на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого впромінювання.
37. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на об'єкт поводження з відходами: місця тимчасового зберігання відходів.
38. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів.
39. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/ або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній служб.
40. Дозвіл (санітарний паспорт) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.
МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
41. Погодження клопотання водокористувачів з обґрунтуванням потреб у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування
МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
42. Дозвіл на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов'язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача.
43. Спеціальний дозвіл на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток).
44. Погодження визначення місць розміщення підприємств, споруд та інших об’єктів, що шкідливо впливають на стан і відтворення лісів.
45. Погодження змін цільового призначення земельних лісових ділянок.
МИКОЛАЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
46. Погодження клопотання водокористувачів з обґрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

47. Спеціальний дозвіл на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок.
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ