Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ласкаво просимо у Дозвільний Центр!

Дозвільні документи Технічний регламент для отримання дозволів
Нормативно-правова база Актуальна інформація

У Снігурівському районі працює дозвільний центр, в якому суб`єкти господарювання можуть отримати інформаційну, консультаційну та практичну допомогу щодо вимог та порядку отримання документів дозвільного характеру для здійснення господарської діяльності (видача документів дозвільного характеру, переоформлення, видача дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру).

Дозвільний центр — робочий орган міської ради міста обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення (її виконавчого органу), обласної, Київської та Севастопольської міських, районної, районної у місті Києві державних адміністрацій, уповноваженого Радою міністрів Автономної Республіки Крим міністерства або республіканського комітету (далі — уповноважений орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим), в якому представники регіональних, місцевих дозвільних органів та державний адміністратор діють за принципом організаційної єдності щодо видачі документів дозвільного характеру, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру.

Документ дозвільного характеру — дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ, який дозвільний орган зобов`язаний видати суб`єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого суб`єкт господарювання не може проваджувати певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.

Дозвільні органи — органи виконавчої влади, державні колегіальні органи, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону видавати документи дозвільного характеру.

Місцеві дозвільні органи — міські ради міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення (їх виконавчі органи), районні та районні у містах Києві і Севастополі державні адміністрації, територіальні (місцеві) органи центральних органів виконавчої влади, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону від свого імені проводити чи залучатися до проведення експертизи та обстеження об'єктів, на які видається документ дозвільного характеру, видавати документи дозвільного характеру у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць).

Регіональні дозвільні органи — територіальні органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в областях та Автономній Республіці Крим, органи виконавчої влади Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону від свого імені проводити чи залучатися до проведення експертизи та обстеження об`єктів, на які видаються документи дозвільного характеру, видавати такі документи в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства (далі — декларація) — документ, яким суб`єкт господарювання повідомляє державного адміністратора або представника відповідного дозвільного органу про відповідність своєї матеріально-технічної бази вимогам законодавства. У такий спосіб суб`єкт господарювання набуває права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності без отримання документа дозвільного характеру.

Суб`єкт господарювання за одержанням документів дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) звертається до державного адміністратора в дозвільному центрі.

Якщо ви звернулись у Дозвільний центр!!!

Державний адміністратор райдержадміністрації надасть вам вичерпну інформацію щодо вимог та порядку одержання документа дозвільного характеру, зокрема, щодо:
- переліку документів, необхідних для отримання певного документа дозвільного характеру;
- строку дії відповідного документа дозвільного характеру або необмеженості строку його дії;
- розміру плати або безоплатність видачі документа дозвільного характеру;
- строку прийняття рішення про видачу або відмову у видачі документа дозвільного характеру;
- вичерпного переліку підстав для відмови у видачі та анулюванні документа дозвільного характеру;
- переліку органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру.

Якщо ви бажаєте отримати дозволи у дозвільному центрі, державний адміністратор райдержадміністрації:
- видає бланк заяви та необхідні бланки документів, а також надає допомогу при їх заповненні ;
- перевіряє наявність повного комплекту документів та відповідність зазначених у них відомостей, необхідних для одержання документа дозвільного характеру;
- видає копію опису із з зазначенням дати . Реєстрація заяви та документів, що додаються до неї, проводиться державним адміністратором в журналі.
- передає копії заяви та документів, що додаються до неї, у день реєстрації або наступного робочого дня для розгляду посадовим особам відповідних місцевих дозвільних органів, які беруть участь у наданні послуг щодо видачі документів дозвільного характеру за певним напрямком;
- організовує спільне обстеження представниками дозвільних органів об’єкта господарювання;
- забезпечує взаємодію та документообіг між місцевими дозвільними органами та їх представниками в дозвільному центрі щодо видачі документів дозвільного характеру у визначений Законодавством термін;
- видає дозвіл;
- формує та веде реєстр документів дозвільного характеру в порядку, встановленому законодавством України

Діяльність Дозвільного центру Снігурівської райдержадміністрації постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного з Вас. Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи та підвищення якості надання послуг просимо Вас надсилати на електронну адресу: dozvil-snigurivkarda@ukr.net

Дозвільний центр розташований за адресою: 57303, Миколаївська обл., м.Снігурівка, вул. Леніна, буд.74, I поверх дитячої музичної школи.

Е-mail: rayadm_sng@ukr.net

Дозвільний центр працює:

понеділок: з 08.00 до 17.00 год.

вівторок: з 08.00 до 20.00 год.

середа: з 08.00 до 17.00 год.

четвер: з 08.00 до 20.00 год.

п`ятниця: з 08.00 до 16.00 год.

субота: з 08.00 до 15.00 год.

неділя – вихідний

без перерви на обід.

Прийом суб`єктів господарювання здійснює
Державний адміністратор сектору адміністративно-дозвільних процедур апарату райдержадміністрації
Мазур Ірина ЮріївнаБланк заяви  

Опис дозвільної справи  

Бланк довіреності  

ПАСПОРТ ДОЗВІЛЬНОГО ЦЕНТРУ СНІГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ