Снігурівка » Підприємництво

До відома жителів Снігурівського району!

4 жовтня поточного року в м.Снігурівка відбудеться зустріч з представниками ТОВ «Швейна фабрика «ВИД» м.Херсон. «Швейна фабрика «ВИД» - це сучасне швейне підприємство України, на якому працюють близько 200 кваліфікованих швачок і 50 технічних працівників. Це закрійники, технологи, конструктори, оператори вишивальних машин.

Мета зустрічі ознайомлення мешканців району із перспективами відкриття в м. Снігурівка філії ТОВ «Швейна фабрика «ВИД» та залучення бажаючих до роботи на даному підприємстві.

Робота Снігурівського філії, в якому планується працевлаштувати близько 100 чоловік, буде спрямована на перспективу зростання і розвитку на основі забезпечення сучасним європейським обладнанням, створення додаткових робочих місць, підвищення кваліфікації персоналу, вдосконалення технології пошиття, розширення асортименту швейних виробів.

Зустріч відбудеться о10 годині в залі засідання Снігурівської районної ради за адресою м.Снігурівка, вул. Центральна,72.

Телефон для довідок: 31478

Відділ економіки Снігурівської райдержадміністрації