Снігурівка » Підприємництво

До відома суб’єктів підприємницької діяльності району та осіб, які бажають відкрити власну справу!

З метою підвищення рівня інформаційної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва та осіб, які бажають відкрити власну справу нагадуємо, що по всій території Миколаївської області працює унікальний проект Мережа дистанційно консультаційних центрів (далі - МДКЦ), розроблений Регіональним фондом підтримки підприємництва в Миколаївській області та Миколаївською обласною універсальною бібліотекою ім. О. Гмирьова. На території Снігурівського району консультаційний центр обладнано на базі Снігурівської центральної районної бібліотеки за адресою м.Снігурівка, вул. Центральна. Графік роботи МДКЦ: вівторок, четвер з 14:00 до 16:00.

У МДКЦ надаються консалтингові послуги, проводять навчальні та інформаційні вебінари (теми: створення бізнесу, розширення бізнесу, законодавчі новини, пошук фінансових ресурсів та багато іншого).

Відділ економіки райдержадміністрації.

20.09.2019