Снігурівка » Підприємництво
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Тендерні закупівлі в Снігурівському районі у 2015році.

Найбільш поширеним методом державних закупівель (придбання замовником товарів, робіт і послуг за державні кошти) на сьогоднішній день в Україні є проведення конкурсних торгів, тобто тендерів. Відділом економіки райдержадміністрації щоквартально проводиться державне статистичне спостереження за проведенням торгів (тендерів), що були здійснені розпорядниками коштів нижчого рівня та одержувачами коштів Снігурівського району.
В 2015році бюджетними організаціями району, а саме Снігурівським районним центром фінансово – господарського обслуговування закладів та установ освіти (закупівля вугілля, електроенергії, паливо - мастильних матеріалів, продуктів харчування для шкіл району), Снігурівською центральною районною лікарнею (закупівля вугілля,електроенергії, паливо - мастильних матеріалів, ліків для лікарні), Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації (закупівля поштових послуг по доставці державних допомог), Снігурівською міською радою (закупівля вугілля, електроенергії, продуктів харчування для дитячих навчальних закладів міста Снігурівка), Нововасилівською сільською радою (закупівля робіт для реконструкції водопровідних мереж села Єлизаветівка) проведено 54 процедур закупівель з урахуванням частин предмета закупівлі (лотів), з них з них 22 процедури закупівель відмінені чи визнані такими, що не відбулися за частинами предмета закупівлі (лотами). Подали пропозиції конкурсних торгів для участі у процедурах закупівлі 53 учасники, з них 30 учасників визнано переможцями. Загальна сума коштів (фактичні видатки) у 2015 році за укладеними договорами для закупівлі товарів, робіт і послуг складає 13287,5 тис.грн., в тому числі товарів 11294,5тис грн., робіт 1758,8 тис.грн. та послуг 234,2 тис.грн.
Також за бюджетні кошти в районі були проведені закупівлі без застосування процедур на суму 29419,1 тис.грн, в тому числі товарів на 12680,7 тис грн, робіт на 2960,3тис.грн., послуг на 13778,1тис.грн, укладено 1785 договорів.

Відділ економіки райдержадміністрації
    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    20.09.2019
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції