Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Євроатлантична інтеграція

Указ Президента України від 21 лютого 2017 року №43/2017 "Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017- 2020 роки"

 Указ Президента України від 8 квітня 2017 року №103/2017 "Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2017 рік"

 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року №308-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік»

 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року №429-р "Про затвердження плану заходів з відзначення у 2017 році 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору"

 Хартія про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору

Декларація про доповнення Хартії про особливе партнерство між Організацією Північно-Атлантичного договору та Україною, підписаної 9 липня 1997 року 

Розпорядження голови облдержадміністрації від 30 червня 2017 року №232-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік у Миколаївській області» 
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ 

Організація Північноатлантичного договору

Проект інституту трансформації суспільства "Мій вибір НАТО"

Європейська інтеграція України - посилання на офіційний веб-сайт МЗС України

Державний комітет телебачення та радіомовлення України

Українське національне інформаційне агенство

Портал проєвропейського громадянського суспільства України
Хартія про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору

Пріоритетним національним інтересом України у сфері зовнішньополітичної діяльності є розвиток та поглиблення відносин стратегічного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору (НАТО).

Основоположними документами, що продовжують визначати відносини між Україною та НАТО на сучасному етапі, є Хартія про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору від 09.07.1997 року та Декларація про доповнення Хартії про особливе партнерство від 21.08.2009 року.

Відносини між Україною та НАТО мають два основних виміри: політичний діалог і практичне співробітництво. Політичний діалог України з Альянсом забезпечується шляхом двосторонніх контактів на всіх рівнях, включно з міжпарламентським виміром. Провідну роль у поглибленні цього діалогу відіграє Комісія Україна-НАТО (КУН), створена в 1997 р. на виконання положень Хартії про особливе партнерство.

Ключовим системним документом розвитку співробітництва з НАТО та важливим інструментом здійснення реформ в Україні за підтримки Альянсу є Річні національні програми співробітництва Україна-НАТО (РНП), які розробляються з 2009 року. РНП-2017 затверджена Указом Президента України №103/2017 від 08 квітня 2017 року (додається).

8 червня 2017 року Верховна Рада України законодавчо закріпила пріоритетність членства України в НАТО для зовнішньополітичного курсу країни.

Відповідний законопроект підтримали 276 народних депутатів. Документ передбачає, що тепер однією з основ зовнішньої політики буде поглиблення співпраці України з НАТО з метою отримання членства в організації. Цим документом було внесено відповідні зміни в закони «Про основи внутрішньої й зовнішньої політики» і «Про основи національної безпеки».

З нагоди святкування 20-ої річниці Хартії про особливе партнерство України і НАТО Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з відзначення у 2017 році 20-ої річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО (розпорядження КМУ від 21 червня 429-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2017 році 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору»).

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    18.01.2021
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції