Снігурівка » ОГОЛОШЕННЯ
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

16 грудня 2013 року останній день подання заяви
на спрощену систему оподаткування

Снігурівське відділення Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області нагадує платникам податків, які з 1 січня 2014 року бажають перейти на спрощену систему оподаткування, що 16 грудня 2013 року - останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування та розрахунку доходу за попередній календарний рік.

Ті суб’єкти господарювання, які сплачують єдиний податок і не планують змінювати таку систему оподаткування, не повинні подавати заяву для продовження дії спрощеної системи оподаткування на 2014 рік, адже реєстрація платника єдиного податку є безстроковою.

З 1 січня 2014 року, з введенням в дію Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 р. №657– VІІ, новозареєстровані суб’єкти господарювання можуть бути добровільно зареєстровані платниками єдиного податку одразу після їх державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування органу Міндоходів. Для цього ними держреєстратору подається відповідна заява разом з документами для здійснення державної реєстрації суб’єкта господарювання. Реєстрацію платника єдиного податку орган Міндоходів проводить протягом 2 робочих днів з дня отримання заяви від держреєстратора або від такого суб’єкта господарювання.

Крім того, з нового року Свідоцтво платника єдиного податку замінюється випискою з Реєстру платників єдиного податку. Реєстри таких платників розміщуватимуться на офіційному веб-порталі Міндоходів. Витяг з Реєстру платників єдиного податку можна буде отримати безкоштовно за поданою заявою до органу Міндоходів протягом одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    04.08.2020
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції