Снігурівка » ОГОЛОШЕННЯ
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Шановні платники єдиного соціального внеску !

Понад 22 роки ми розвивали та зміцнювали наші партнерські відносини, забезпечували наповнення бюджетів Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування, спільно працювали над вивченням та вдосконаленням чинного законодавства у сфері пенсійного та соціального страхування. З 1998 року створено та забезпечено функціонування системи персоніфікованого обліку сплати страхових внесків, дані якої сьогодні використовуються для призначення пенсій.

Завдяки своєчасно сплаченим внескам забезпечено поетапне зростання розмірів пенсій та допомоги, стале фінансування їх виплати.

11 серпня 2013 року набрав чинності Закон України від 04.07.2013 № 406-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи», яким функції з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування передані від Пенсійного фонду України Міністерству доходів і зборів України.

З 01 жовтня 2013 року сплата єдиного соціального внеску буде здійснюватись на рахунки органів Міністерства доходів і зборів.

Реалізація повноважень органів Пенсійного фонду України у відносинах з платниками здійснюватиметься шляхом участі органів Пенсійного фонду у планових перевірках, які проводяться органами Міндоходів і зборів, щодо достовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, правильності нарахування і сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та проведенні позапланових перевірок страхувальників у випадках, передбачених законом.

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за взаєморозуміння та плідну співпрацю з органами Пенсійного фонду України під час провадження діяльності, пов"язаної зі збором єдиного внеску.

Переконані, що ваша відповідальність та високий професіоналізм і надалі сприятимуть зміцненню системи соціального страхування України. Зичимо вам процвітання, успіхів у професійній діяльності та нових звершень на благо українського народу!


Управління Пенсійного фонду України в Снігурівському районі Миколаївської області

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    20.09.2020
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції