Снігурівка » ОГОЛОШЕННЯ
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Mісячник боротьби з туберкульозом

Снігурівська районна організація Товариства Червоного Хреста України - це міжнародна, громадська, гуманітарна організація, яка керуючись принципами гуманності і милосердя завжди напоготові надати необхідну допомогу незахищеним, малозабезпеченим верствам населення - безпритульним дітям, малозабезпеченим пенсіонерам, що опинилися за межею бідності, багатодітним родинам та інвалідам, хворим людям похилого віку й молоді, хворим на туберкульоз та СНІД.

Товариство Червоного Хреста існує за рахунок членських внесків та пожертвувань від спонсорів-підприємств, комерційних структур, структур та громадян, яким небайдужа доля ближнього.

Підтримайте доброчинну акцію Товариства і допоможіть Українському Червоному Хресту поліпшити життя самих вразливих верств населення, хворих на туберкульоз.

Просимо всіх бажаючих жителів району, приватних підприємців, керівників підприємств всіх форм власності, кому небайдужа доля хворих на туберкульоз та їх родин, в яких проживають діти надати грошову благодійну допомогу згідно ст. 14 та ст.15 Закону України «Про Товариство Червоного Хреста України», благодійні внески можете зробити на рахунок № 26006140000374 в Миколаївську Філію ВАТ «ВІЕЙБІ БАНК» МФО 380537, КОД 02940285 (примітка: для Снігурівської РОТЧХУ, на Статутну діяльность).

Речову та продуктову натуральну допомогу для надання адресної натуральної допомоги хворим на туберкульоз у вигляді круп, цукру, макарон, масла, консерв та інше можна надати за адресою: м.Снігурівка, вул. Суворова, 102, медико-соціальний центр Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

тел.: 3-40-31, 0995390693.

Голова РО ТЧХУ
Т.А.Баніт

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    23.09.2020
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції