ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

До відома сільськогосподарських виробників району.

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884 «Про використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва про часткове відшкодування вартості тварин на безповоротній основі суб’єктам господарювання за закуплені ними тварини у розмірі до 50 відсотків вартості, але не більше як:

- за телиці, нетелі та корови вітчизняного походження – за умови, що самиці походять та закуплені із стада, що має середній надій на корову від 6 000 кілограмів молока від однієї корови за минулий рік за даними звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) (далі – неплемінні стада), - 12 000 гривень за одну голову;

- за племінні телиці, нетелі, корови молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності з племінних заводів та племінних репродукторів або за ввезені у режимі імпорту – 12 000 грн. за одну голову;

- за племінні свинки та кнурці вітчизняного походження (классу «еліта») миргородської, великої чорної, українських степових білої і рябої порід, полтавської мясної, української мясної, червоної білопоясої порід з племінних заводів та племінних репродукторів – 2 400 гривень за одну голову;

- за племінні вівцематки, барани, ярки з племінних заводів та племінних репродукторів або поставлені в режимі імпорту – 2 000 гривень за одну голову.

Документи на відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок та кнурців, племінних вівцематок, баранів, ярок приймаються конкурсною комісією створенною при департаменті агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації до 01 листопада 2016 року.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу агропромислового розвитку Снігурівської райдержадміністрації за телефонами 3 13 03, 3 18 74.

Завідувач сектору фінансово-господарського
забезпечення, бухгалтерського обліку,
планування, аграрного ринку,
формування ресурсів сільськогосподарської
продукції, виробництва та розвитку
галузей тваринництва відділу АПР
Снігурівської РДА                                                                                                                                     Семак Н.О.

Дата: 08.04.2016    Всі новини розділу →

29.10.2020