ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Cемінар-нарада з питань змін чинного законодавства в оподаткуванні підприємств агропромислового комплексу.

Сьогодні, в райдержадміністрації за участю представників Снігурівського відділення Жовтневої ОДПІ ГУ ДФС України в Миколаївській області, головних бухгалтерів сільськогосподарських підприємств району, спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру в Снігурівському районі, відбулася семінар-нарада з питань змін чинного законодавства в оподаткуванні підприємств агропромислового комплексу.

Спеціалісти Снігурівського відділення Жовтневої ОДПІ ГУ ДФС України в Миколаївській області відповіли на численні питання бухгалтерів сільгосппідриємств району.

Дата: 26.02.2016    Всі новини розділу →

29.10.2020