ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська центральна районна бібліотека

Гордість Снігурівського краю!

Дмитро Козлюк з багатодітної сім’ї села Покровське Снігурівського району. В родині п’ятеро хлопців. Двоє братів Дмитро та Олексій одні із перших в районі відправились на Схід України захищати Батьківщину. Після закінчення служби Дмитро та його менший брат Михайло працюють у Ф/Г «Гармонія»

- Дмитро – справжня гордість нашого краю і професійний комбайнер. Повернувшись із зони АТО він не розстається з прапором України, його здалека видно на комбайні – це ще раз доказує, що він не тільки в бою, а й на мирній території проявляє свою відданість і любов до Батьківщини – розповів голова фермерського господарства Володимир Косей.

Дмитру хочеться побажати міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах.

Дата: 30.06.2015    Всі новини розділу →

28.10.2020