Головна | Статті | Оголошення | Сторінка пам’яті загиблих воїнів АТО |
Освіта | Культура | Он-лайн трансляції нарад |
Учасникам АТО та членам їх сімей | Aa
Aa
Aa K K K |
Інформаційна довідка щодо запобіганню отруєння та загибелі бджіл при використанні пестицидів. На виконання листа Департаменту агропромислового розвитку від 10.05.2017 року №140/05-08-18/17 в зв’язку із зростанням випадків отруєнь та загибелі бджіл від застосування засобів захисту рослин на посівах сільськогосподарських культур, а саме загибеллю бджіл в Березанському районі доводимо до відома інформацію щодо дотримання вимог діючого чинного законодавства в частині своєчасного інформування про це пасічників.
Амброзія полинолиста - рослина, яка належать до тих бур’янів, що завдають шкоди безпосередньо здоров’ю людини, та приносять збитки сільському господарству. Амброзія политнолиста - яра рослина, яка викидає до 100 тис. насінин, тому боротися з нею потрібно до початку цвітіння та утворення насіння. Коріння амброзії политнолистої в глибину можуть сягати до 4 метрів, всисна сила поживних речовин та води з грунту в три рази вища, ніж у кукурудзи та в два рази вища, ніж у пшениці та ячменю.
На виконання доручень Мінагрополітики та продовольства України від 11.05.2016 №37-20-11/6863, облдержадміністрації від 17.05.2016 №839/0/05-9/2-16 та за результатами селекторної наради Мінагрополітики України, яка відбулася 12 квітня 2016 року, звертаємо вашу увагу на те, що з початком весняно-польових робіт вкрай важливо ще раз підняти питання застосування пестицидів і агрохімікатів.
Доводимо до Вашого відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884 «Про використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва про часткове відшкодування вартості тварин на безповоротній основі суб’єктам господарювання за закуплені ними тварини у розмірі до 50 відсотків вартості, але не більше як:
Сьогодні, в райдержадміністрації за участю представників Снігурівського відділення Жовтневої ОДПІ ГУ ДФС України в Миколаївській області, головних бухгалтерів сільськогосподарських підприємств району, спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру в Снігурівському районі, відбулася семінар-нарада з питань змін чинного законодавства в оподаткуванні підприємств агропромислового комплексу.
По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний. Стебло прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками. Висота стебла й розміри надземних органів сильно варіюють. При густому травостої, на сухих схилах і бідних ґрунтах рослини ледь досягають 10-15 см; на родючих ґрунтах, за достатнього зволоження, і рідкого травостою, окремі рослини досягають 2-2,5 м висоти. Сходи з’являються наприкінці березня – в травні, цвіте з середини липня до жовтня, плодоносить у вересні – листопаді.
Дмитро Козлюк з багатодітної сім’ї села Покровське Снігурівського району. В родині п’ятеро хлопців. Двоє братів Дмитро та Олексій одні із перших в районі відправились на Схід України захищати Батьківщину. Після закінчення служби Дмитро та його менший брат Михайло працюють у Ф/Г «Гармонія». - Дмитро – справжня гордість нашого краю і професійний комбайнер. Повернувшись із зони АТО він не розстається з прапором України, його здалека видно на комбайні – це ще раз доказує, що він не тільки в бою, а й на мирній території проявляє свою відданість і любов до Батьківщини – розповів голова фермерського господарства Володимир Косей.
Підлягає до збирання ранніх зернових всього 62 453га, в тому числі: озимої пшениці-38 487га, озимого ячменю-14649га, ярої пшениці- 74га, ярого ячменю-9017га, вівса-111га, гороху-115га, крім того озимого ріпаку 2994га. Станом на 30.06.2015року скошено і обмолочено озимого ячменю 2604га, намолочено 11184 тонни, врожайність 42,9 ц/га. Озимого ріпаку скошено 250га, намолочено 548 тонни, врожайність 21,9 ц/га.
22 червня 2015 року в райдержадміністрації відбулася нарада з питань підготовки та проведення комплексу збиральних робіт ранніх зернових культур в 2015 році. В нараді взяли участь народний депутат України Вадатурський А.О., сільгосптоваровиробники району, сільські голови, землевпорядники сільських рад та керівники державних установ району. Відкрила нараду голова райдержадміністрації Твардовська Т.М. На нараді виступив Вадатурський А.О., який ознайомив присутніх з ціновою ситуацією в агропромисловій галузі економіки України. Вадатурський А.О...
На території області очікується зростання шкодочинності саранових. В зоні високого ризику можливої шкодочинності знаходяться південні райони – Снігурівський, Березнегуватський, Березанський, Миколаївський, Жовтневий, Очаківський, а також Веселинівський, Новоодеський та Вознесенський райони. За результатами проведених обстежень встановлено, що основне скупчення шкідників наразі зберігається у місцях їх резервацій – неорні землі, узбіччя доріг, лісосмуги, тощо.
Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.