Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Уряд впровадив пілотні електронні адмінпослуги у сфері будівництва

17 жовтня 2014 року в Мінрегіоні відбувся круглий стіл на тему "Від електронної послуги до електронного урядування" за підтримки ОБСЄ та фонду “Відродження”, в ході якого презентували пілотні електронні адміністративні послуги у сфері будівництва, які запроваджено в рамках реалізації спільного проекту Державного агентства з питань електронного урядування України, Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Мирослав Кошелюк, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відкриваючи захід наголосив, що саме розвиток багатоканальних електронних послуг є одним з пріоритетів багатьох країн світу. Саме електронні послуги здатні ефективно обслуговувати динамічну економіку сучасного світі, які  доступні цілодобово 7 днів на тиждень, що дуже важливо у сучасних умовах, та прозорі, що значно зменшує можливості для корупції та інших зловживань.

Антикорупційним бар’єром називає сучасні інформаційні технології в державному управлінні Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба«Сучасні інформаційні технології в державному управлінні можуть створити своєрідний антикорупційний бар’єр через впровадження прозорих процедур, надаючи можливість контролю за наданням послуг».

На першому етапі реалізації спільного проекту запроваджено чотири пілотні електронні адміністративні послуги:

  • реєстрація повідомлення про початок виконання підготовчих робіт

  • реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт

  • реєстрація повідомлення початок виконання будівельних робіт.

  • реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт.

Так, громадяни та організації, які розпочинають будівництво (реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) об’єктів I-III категорії складності, можуть отримати необхідні документи без відвідування органів влади. Зазначені послуги замовник може отримати через Інтернет на веб-сайті e-dabi.gov.ua, заповнивши необхідну електронну форму повідомлення або декларації та підписавши її електронним цифровим підписом.

Це дозволить максимально спростити та зробити комфортним порядок отримання громадянами послуг з боку ДАБІ України. Коли система запрацює в повному обсязі, людина зможе, не виходячи з дому, заповнити декларацію про початок виконання будівельних робіт, яка автоматично буде направлятися до відповідного територіального органу Держархбудінспекції. Причому весь шлях проходження документу можна відслідкувати онлайн.

Відтепер повідомлення та декларацію про початок виконання підготовчих або будівельних робіт можна зареєструвати без відвідування органів влади за допомогою веб-сайту http://e-dabi.gov.ua, попередньо ознайомившись з Інструкцією з отримання електронної послуги, яка також розміщена на вказаному сайті в розділі «електронні адміністративні послуги».

Всю необхідну інформацію про порядок отримання електронного цифрового підпису можна отримати на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Державної фіскальної служби http://acskidd.gov.ua або в Центрі надання адміністративних послуг за телефоном 3-13-34.

 
Завідувач – адміністратор
сектору адміністративно -
дозвільних процедур апарату
райдержадміністрації А.О.Іванків