Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Актуальна інформація

→  "Адміністративні послуги для тебе" посібник громадянину (pdf)

→  Центр надання адміністративних послуг в дії

→  Уряд впровадив пілотні електронні адмінпослуги у сфері будівництва

→  Звіт про роботу за І квартал 2015 року

→  Звіт про роботу за 9 місяців 2015 року


Снігурівська райдержадміністрація повідомляє про прийняття регуляторного акту - розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження Порядків проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської районної державної адміністрації”, зареєстроване в Снігурівському районному управлінні юстиції 08 липня 2015 року за №8/111. З Порядками проведення конкурсу для надання супутних послуг, пов'язанних з наданням адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг Снігурівської РДА, можна ознайомитись на офіційному сайті райдержадміністрації та в Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської РДА).

→  Про затвердження Порядків проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської районної державної адміністрації

→  Інструкція з використання електронного сервісу «Замовлення через мережу Інтернет Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку»

→  Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 79 від 24.04.2015 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт»


Мінекономрозвитку представило державний онлайн-портал адміністративних послуг

 

У середу, 16 березня, Міністерство економічного розвитку презентувало на засіданні уряду державний онлайн-портал адміністративних послуг. Представив проект заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Поки що ресурс працює в тестовому режимі. 

"Ми почали з себе і електронізували перші 12 послуг в Міністерстві економіки. Зараз усього на порталі розміщено вже 16 послуг, які повністю переведені. Сподіваємося, що до кінця року їх перелік уже буде йти не на десятки, а на сотні", - повідомив він.   

Зазначається, що на порталі буде розміщена інформація про адміністративну послугу, список, шаблони та зразки документів, необхідних для її отримання, а також контактна інформація та місце отримання послуги. Крім того, впроваджуються механізми сплати за послуги. 

Про портал електронних послуг

Даний портал є пілотною версією Єдиного державного порталу адміністративних послуг (Портал).

Портал створюється на вимогу Закону України про Адміністративні послуги з метою спрощення способів отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу.

Цілі пілотного проекту Порталу:

 • впорядкування та надання вичерпної інформації про адміністративні послуги

 • впровадження та вдосконалення методологічних механізмів надання адміністративних послуг, функціональних елементів Порталу (особистий кабінет, системи ідентифікації користувачів, взаємодія з іншими органами, що надають послуги тощо)

Як функціонуватиме Портал:

Послідовність дій для роботи з порталом

Функціональні елементи

Особистий кабінет – створюється для одержувачів послуг та використовується як механізм спілкування між заявником та надавачем послуг.

Ідентифікація – процедура розпізнавання особи. На даному етапі буде використовуватись електронний цифровий підпис. З часом доступними стануть різні методи ідентифікації, по мірі технічної та юридичної готовності.

Подача документів – форми заяв та документи подаються в електронному вигляді. Електронний підпис засвідчує автентичність документів.

Отримання послуги - відбуватиметься в особистому кабінеті шляхом надання результату послуги в електронному вигляді.

Зворотній зв’язок здійснюється через електронну пошту заявника.

Етапи розвитку Порталу:

 • Робота Порталу в інформаційному режимі та забезпечення вичерпної інформації про:

  • адміністративну послугу

  • список, шаблони та зразки документів необхідних для отримання послуги

  • контактну інформацію та місце отримання послуги

 • Надання послуг в електронному вигляді:

  • Послідовне впровадження послуг в електронному вигляді (по мірі готовності суб’єктів надання)

  • Розширення способів ідентифікації одержувачів послуг (на початкову етапі використовується електронний цифровий підпис)

  • Впровадження механізмів сплати за послуги

Інформаційна довідка про роботу Центру надання адміністративних послуг Снігурівської райдержадміністрації за 5 місяців 2017 року
Інформаційна довідка про роботу Центру надання адміністративних послуг Снігурівської райдержадміністрації за 2017 рік