Снігурівка » Податкова діяльність
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До місцевих бюджетів Снігурівщини надійшло 4,77 млн. гривень

З початку року місцеві скарбниці Снігурівщини отримали 4,77 млн. грн. Зокрема, у лютому до бюджетів надійшло 2,45 млн.грн.

Як і раніше, головним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. За січень - лютий 2014 року цього податку надійшло 3,747 млн. грн., або 78,5 % від загальних надходжень. Також до місцевого бюджету протягом двох місяців сплачено 0,8 млн.грн. плати за землю; 0,01 млн. грн. за користування надрами; 0,01 млн.грн. за користування водними ресурсами.

Окрім того, місцевий бюджет отримав 0,4 млн. грн. єдиного податку. Усвідомлюючи всю відповідальність за життєдіяльність країни, Снігурівське відділення Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області забезпечує стабільне і ритмічне наповнення бюджетів. В свою чергу, ми чекаємо також від бізнес-спільноти адекватного відношення до виконання конституційного обов’язку щодо  сплати податків. Кожна гривня спрямована в дохід держави сьогодні - це інвестиція у безпеку та майбутнє нашої країни.