Снігурівка » Податкова діяльність
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Декларуйте доходи вчасно!

Снігурівське відділення Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року.

Згідно із положеннями Податкового кодексу України термін подання річних податкових декларацій про майновий стан та доходи встановлено до 1 травня року, що настає за звітним.

Отримати консультації щодо заповнення декларацій про доходи, податкової знижки та подати декларації громадяни можуть звернувшись до Центру обслуговування платників Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Торгова, 63А, каб. 109, який працює щоденно у будні дні з  9:00 до 19:00 і в суботу (з 9:00 до 16:00), телефони для довідок – 255092, 253170,або ж до Снігурівського відділення Жовтневої ОДПІ за адресою м.Снігурівка вул.Леніна,3/1 тел. 3-30-11.