Снігурівка » Податкова діяльність
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Кампанія декларування доходів триває!

Жовтнева ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області нагадує, що кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2013 року, триватиме до 1 травня 2014 року.

На даний час, Снігурівським відділенням Жовтневої ОДПІ ГУ у Миколаївській області не визначено жодної сільської ради Снігурівського району з позитивною динамікою щодо залучення до декларування доходів, отриманих протягом 2013 року.

Снігурівське відділення Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області закликає голів сільських громад приєднатися до успішного проведення деклараційної кампанії, яка сприятиме збільшенню дохідної частини бюджетів сільських рад.

Шановні громадяни! Проявіть свідому громадянську позицію – своєчасно задекларуйте доходи, не лишайте подачу декларацій на останні дні кампанії. Тим більше, що це можна зробити після роботи, оскільки податкова інспекція працює за подовженим графіком.